Кошик
206 відгуків
+380 (50) 197-00-95
+380 (50) 300-99-76
вулиця Хоменка, 15, Черкаси, Україна
Є-груп - обладнання для успішного бізнесу
Залишити відгук

Тістоміси промислові

    Вам необхідно організувати приготування і переробку великої кількості тесту? Цю роботу вже давно можна перекласти з рук людини на професійне обладнання. Тістоміси промислові – функціональні помічники на професійній кухні, які з легкістю справляються з приготуванням будь-якого виду тесту. Важливо уважно ознайомитися з асортиментом тістомісів, перш ніж купувати, щоб підібрати модель, яка буде ідеально підходити для Вашого виробництва. 

Компанія "Е-груп" (Україна) є прямим постачальником тестомесильного обладнання європейського класу таких відомих світових брендів, як: EWT INOX, Alimacchine і Apach. Наша компанія реалізує запчастини для всіх моделей тістомісів, представлених в магазині "Е-груп". Купуючи у нас професійне кухонне обладнання, Вам не потрібно турбуватися про доставку, ремонті, в разі необхідності, і технічне обслуговування. Всі ці послуги можна отримати у нас.

Економія часу у наш час прирівнюється кількістю грошей. Тістоміси промислові економлять час, так як швидко і ефективно працюють, готуючи якісні продукти. Завдяки такому обладнанню, Ваше підприємство зможе збільшити кількість виготовлених кондитерських і хлібобулочних виробів.


Що з себе являє обладнання для замішування тіста?

Тістомісильна машина складається з трьох основних елементів, а саме: приводний механізм, місильний інструмент і спеціальна ємність, в якій відбувається замішування (діжа). Місильний апарат, як правило, виготовляється з нержавіючої сталі високої якості. В залежності від виду тіста використовуються місильні інструменти різних видів:
•    Лопатка;
•    Вилка;
•    Спіраль;
•    Крапля;
•    Подібний місильний інструмент.
Для приготування крутого тіста використовується спеціальний образний місильний апарат.
Дежа у тестомесе, як правило, овальної форми. Але також, як і місильний інструмент, дежа може змінюватися. Незнімна дежа використовується в тестомесе, який призначений для приготування крутого тіста. Такий професійний апарат для кухні стандартної моделі має дві швидкості місильного інструменту.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner