Кошик
205 відгуків
+380 (50) 197-00-95
+380 (50) 302-41-94
вулиця Хоменка, 15, Черкаси, Україна
Є-груп - обладнання для успішного бізнесу
Залишити відгук

Тостери, мікрохвильові печі

Апетитний, м'який, але з хрусткою скоринкою і приголомшливим хлібним запахом. З варенням, з шинкою, з сиром, з паштетом, з яйцем! Це тост! Простий шматок гарячого смаженого хліба став частиною щоденного універсального сніданку в багатьох країнах світу. А обладнання для підсмажування хліба – тостери, швидко завоювали не тільки домашні кухні, але і професійні.професійні мікрохвильові печі, тостери

Професійний тостер допоможе швидко приготувати велику кількість тостів, розігріти і карамелізувати невеликі хлібобулочні вироби. Традиційні професійні тостери нагадують побутові, але відрізняються потужністю і кількістю тостів, які можна отримати одночасно.

Конвеєрні професійні тостери – знахідка для закладів HoReCа з лініями самостійного обслуговування або точок фаст-фуду з високою прохідністю. Горизонтальні тостери (або тостерные печі), виконуючи ту ж функцію, виглядають як невеликі мікрохвильові печі, в яких тости розташовуються на полицях. Такі тостери можуть використовуватися для випічки булочок, мафінів та інших хлібобулочних виробів. Хоча цю ж функцію можуть виконувати і професійні мікрохвильові печі.

Цей вид теплового кухонного обладнання теж використовують для розігріву, випічки і розморожування борошняних, м'ясних і рибних продуктів. Купівля мікрохвильовій печі абсолютно необхідна на точках громадського харчування, де немає можливості готувати їжу і в процесі використовуються напівфабрикати.

Від побутової, професійну мікрохвильову піч відрізняють:

- висока потужність, завдяки якій час приготування продуктів скорочується до 60 %;

- збільшений розмір робочої камери;

- мультифункціональність: від простої розморожування до запікання в режимі гриль з конвекцією.

Враховуючи специфіку роботи, професійні мікрохвильові печі випускаються з підвищеним рівнем надійності і високим порогом безвідмовності.

У цьому розділі нашого інтернет-магазину представлені різні види і моделі найбільш затребуваних професійних тостерів і професійних мікрохвильових печей для будь-якої кухні.

Ви вирішили ввести тости в меню вашого закладу? Звертайтеся – ми допоможемо вибрати кращий тостер для вашого бізнесу!

Вам потрібна багатофункціональна мікрохвильова піч для невеликої кухні? Наші рекомендації допоможуть зробити правильний та економічно доцільний вибір!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner