Кошик
206 відгуків
+380 (50) 197-00-95
+380 (50) 300-99-76
вулиця Хоменка, 15, Черкаси, Україна
Є-груп - обладнання для успішного бізнесу
Залишити відгук

Вітрини холодильні для начинки

Якість продуктів, що входять до складу різних страв та їх свіжість можна назвати вирішальною для підприємства громадського харчування. Особливо це важливо для піцерій, коли необхідна презентація варіантів начинки для піци.

У такій ситуації немає кращого рішення, ніж вітрини холодильні для начинки.

Це різновид професійного холодильного устаткування, яке служить для нетривалого зберігання і доступною для відвідувача демонстрації продуктів.

Крім начинок для піци, такі вітрини використовуються для короткочасного зберігання закусок і салатів.

Розміщуються холодильні вітрини в торгових залах або приміщеннях для обслуговування відвідувачів в безпосередній близькості від них.

Вітрини холодильні для начинки виготовляються в настільному і підлоговому виконанні з різним розміром. Зовнішнє виконання цих вітрин практично стандартне і являє собою горизонтальний короб, розділений на дві частини. У нижній металевої частини розташована вбудована система охолодження і подстолье для ємностей, у верхній частині – засклений простір, яке дозволяє максимально демонструвати продукти. Температурний режим, який може забезпечити вітрина для начинки знаходитися в межах від 2 до 8 оС.

Кількість гастроємкостей для продуктів, які розташовуються в спеціальних заглибленнях, може бути різним в залежності від моделі холодильної вітрини.

Завдяки надійній системі охолодження, зрозумілому управління, спрямованого на регулювання температурного режиму, простоті в обслуговуванні – холодильні вітрини для начинки користуються заслуженою популярністю.

Компанія « Е-груп» представляє в цьому розділі вітрини холодильні для начинки відомих європейських виробників Forcar (Італія) і Hendi (Нідерланди). Це сучасна техніка, яка відповідає всім вимогам до професійного торгового та кухонного обладнання не тільки щодо надійності і безпеки, але і по економічності. Вітрини для начинки цих виробників розраховані на тривалий і безперервний строк служби. Гарантія виробника на відсутність дефектів і поломок протягом гарантійного періоду – найкраще цьому підтвердження.

Наші фахівці допоможуть вибрати холодильну вітрину для бізнесу будь-якого формату. Співпраця з нами – це професійна допомога в підборі обладнання, якісна установка і сервісне супровід. Телефонуйте!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner