Кошик
206 відгуків
+380 (50) 197-00-95
+380 (50) 300-99-76
вулиця Хоменка, 15, Черкаси, Україна
Є-груп - обладнання для успішного бізнесу
Залишити відгук

Плита індукційна промислова

Плити індукційні промислові Професійні індукційні плити – це кухонне обладнання нового покоління, яке стало справжнім проривом в сфері приготування кулінарних страв у закладах громадського харчування. Принцип роботи даних плит полягає у тому, що розігрівання посуду здійснюється шляхом її нагрівання від індукованих вихрових струмів, що забезпечує ряд переваг, а саме:

  • Коефіцієнт корисної дії досягає 90%, що неймовірно ефективно, порівняно з електричними та газовими плитами, ККД яких – 60% і 55%, відповідно.
  • Економія фінансових витрат на оплату зайвої електроенергії і часу на приготування кулінарних шедеврів;
  • Ефективна витрата енергії, оскільки їжа розігрівається безпосередньо від посуду;
  • Виключається ризик опіків персоналу, працюючого за промисловими індукційними плитами, оскільки їхня поверхня залишається холодною, нагрівається відразу посуд з їжею;
  • Швидкість приготування. Завдяки інноваційній розробці нагрівання здійснюється моментально після включення плити.

Плити індукційні промислові сьогодні користуються величезним попитом у кухарів закладів громадського харчування: кафе, ресторанів, їдалень, де потрібно максимально швидке приготування їжі та обслуговування клієнтів. Встановивши подібне обладнання на промисловій кухні, вдається досягти швидкості роботи персоналу і, відповідно, великий потік клієнтів, який інтенсивно змінюється при цьому. Найбільш актуальні промислові індукційні плити у великих їдальнях, де обслуговуються робітники заводів, школярі, діти з дитсадка.

Також варто відзначити, що дане обладнання має ряд характеристик, які впливають на вибір плити, а саме:

  • Кількість конфорок (може бути від 2 до 4);
  • Тип нагрівальної поверхні (вок, гладка поверхня або комбінована конструкція);
  • Тип монтування.

Компания «Е-групп» на протяжении нескольких лет успешно реализует оборудование для промышленного использования. Мы предоставляем возможность клиенту выбрать подходящую плиту по невысокой стоимости, предварительно ознакомившись с онлайн-каталогом. Если вы хотите купить промышленную индукционную плиту, которая будет отвечать заявленным характеристикам и  служить без поломок на протяжении длительного эксплуатационного срока, тогда стоит остановиться у нас.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner