Кошик
198 відгуків
+380 (50) 197-00-95
+380 (50) 300-99-76
вулиця Хоменка, 15, Черкаси, Україна
Є-груп - обладнання для успішного бізнесу
Залишити відгук

Ваги торгові

Ваги для громадського харчуванняТоргові ваги – спеціальне обладнання, з яким кожна людина стикається практично кожен день. Чи можна купити продукти в супермаркеті або на ринку без ваг? Можна, якщо ці продукти вже розфасовані. І розфасовані вони з використанням тих же торгових ваг. Звичні механічні ваги відходять у минуле, а на їх місце приходять високоточні електронні ваги. Сучасні ваги служать не тільки для визначення ваги продукції, вони оснащені додатковими необхідними функціями, в залежності від місця застосування.

Вагове обладнання, яке використовуються в торгівлі/громадському харчуванні, може бути чотирьох видів:

- торгові ваги;

- товарні ваги;

- ваги фасувальні;

- та порційні.

За допомогою сучасних торгових ваг можна вказувати ціни товарів і розраховувати суму покупки. Більшість моделей таких ваг обладнані подвійним дисплеєм для відображення інформації для покупця і продавця.

Товарні ваги застосовуються виключно для точного зважування. Ці ж ваги можуть називатися порційними або фасувальними. Найпоширеніша додаткова функція у таких вагах – облік ваги тари, яка дозволяє зважувати упаковану продукцію. Всі торгові ваги можуть відрізнятися за розміром і місцем установки.

Торгові ваги, призначені визначення точної ваги невеликих продуктів, як правило, випускаються в настільному виконанні. Для визначення ваги габаритної продукції застосовуються підлогові ваги торговельні.

При виборі електронних ваг враховувати кілька важливих параметрів:

- призначення та місце встановлення;

- межі зважування;

- додаткові опції і функції.

Важливо пам'ятати, що всі торгові ваги підлягають сертифікації і необхідно вибирати надійне обладнання від перевірених виробників.

У нашому інтернет магазині представлені різні ваги: торгові, товарні, фасувальні. Всі представлені в асортименті ваги мають гарантію виробника, надійні в експлуатації і відповідають необхідним нормам і стандартам вагового обладнання.

Маючи багаторічний досвід у підборі спеціального обладнання для рітейлу, наші менеджери завжди готові надати будь-яку додаткову інформацію та підібрати необхідне вагове обладнання під будь-які індивідуальні запити. Звертайтеся!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner