Кошик
206 відгуків
+380 (50) 197-00-95
+380 (50) 302-41-94
вулиця Хоменка, 15, Черкаси, Україна
Є-груп - обладнання для успішного бізнесу
Залишити відгук

Професійні соковижималки

професійні соковижималки купитиПрофесійні соковижималки – обладнання, призначене для виготовлення фрешів і соків з будь-яких овочів, фруктів і ягід. Широкий модельний ряд соковижималок нашого онлайн-каталогу дає можливість вибрати обладнання для барів, ресторанів та використання вдома.

Серед пропонованих різновидів ви можете придбати професійні соковижималки електричні і з ручним управлінням. В залежності від конструктивних особливостей електричні моделі оптимальні для застосування в промислових масштабах, а ручні – для підготовки невеликих порцій фрешів, соків в домашніх умовах.

Принцип роботи

Центрефужная соковижималка подрібнює продукт за рахунок високошвидкісного обертання барабана, який оделяет м'якоть, окремо від рідини. Дані моделі оснащені потужним, продуктивним мотором. Подібне обладнання стало на заміну минулим электросоковыжималкам, що використовується понад 20 років тому. Однак в попередніх моделях не було передбачено резервуара, куди потрапляли отделяющиеся відходи, тому що залишився макуха доводилося виймати вручну. Зараз конструктивні особливості обладнання нового покоління дозволяють значно заощадити час і силові витрати користувача на приготування великої кількості напою, тому професійні соковижималки стали затребувані.

Переваги профоборудованія для приготування соків:

  • Можливість отримати великий об'єм рідини за короткий, безперервний час роботи устаткування;
  • Ефективність соковижималки;
  • Якість отриманих напоїв;
  • Мінімальне споживання електроенергії;
  • Якісні, екологічно чисті матеріали корпусу і деталей, що безпосередньо стикаються з продуктами, що виключає окислення і втрату корисних вітамінів напою:
  • Конструкції обладнані запобіжниками від перегріву двигуна;
  • Простота у догляді;

Компания «Е-групп» предлагает пользователям ознакомиться с широким ассортиментом соковыжималок в нашем онлайн-каталоге. Среди представленных моделей есть множество модификаций, предназначенных как для профессионального использования, так и для применения оборудования в домашних условиях. Особенно актуальны такие приборы в семье, где есть маленькие дети, поскольку приготовление свежевыжатого апельсинового или гранатового сока будет доставлять максимум удовольствия при минимальных затратах времени.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner