Кошик
206 відгуків
+380 (50) 197-00-95
+380 (50) 300-99-76
вулиця Хоменка, 15, Черкаси, Україна
Є-груп - обладнання для успішного бізнесу
Залишити відгук

Картоплечистки промислові

Як вибрати промислову картофелечистку

Картофелечистка – так називають професійне обладнання для видалення верхнього шару (шкірки) з коренеплодів. Використовувати цю техніку можна для очищення картоплі, моркви і буряків.апарати очищення коренеплодів

Необходимость в приобретении промышленной картофелечистки возникает в заведениях общественного питания со средним и большим количеством посадочных мест, от пятидесяти и выше. Но не только количество посадочных мест является решающим в вопросе покупки картофелечистки, но и количество картофеля, которое необходимо для приготовления блюд в меню.

Промышленные картофелечистки могут значительно отличаться по объему единоразовой загрузки и производительности, но минимальная партия картофеля должна быть не менее 5 кг.

Как работает картофелечистка

В основу роботи будь картоплечистки закладений принцип механічного впливу на бульби картоплі. Спеціальні ножі або абразивна поверхню, шліфуючи картопля, зчищають його шкірку. Під дією води, очищення видаляються в спеціальні накопичувачі або в каналізацію, і в результаті виходить очищений і миту картоплю. Якісною роботою картоплечистки прийнято вважати очищення 90-95% поверхневого шару бульби. Поглиблені дефекти бульби: «вічка», тріщини, розрізи - необхідно дочищати вручну.

Вибір промислової картоплечистки

Промышленные картофелечистки, представленные на рынке кухонного оборудования, можно разделить по нескольким основным параметрам:

- способу установки: настольные или напольные;

- режиму работы: периодического или непрерывного действия;

- величине необходимого напряжения: 220 В или 380 В.

Производительность, как один из факторов выбора профессиональной картофелечистки, имеет важное значение.

Покупку высокопроизводительного оборудования при небольшой загрузке вряд ли можно назвать целесообразной. Алгоритм подбора профессиональной картофелечистки Fimar, Apach, Торгмаш может быть следующим:

- визначення обсягу перероблюваної сировини;

- наявність точки підключення з необхідною напругою в запланованому місці установки картоплечистки;

- можливість підключення картоплечистки до водопроводу і каналізації.

Правильна обрана і професійно підключена картофелечистка стане незамінною технікою для будь-якої кухні. Вона прискорить процеси підготовки коренеплодів і заощадить масу часу для персоналу.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner