



Тістоміс промисловий Fimar 7 SN
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тістомісильна однофазна професійна машина Фимар 7SN
Якісний апарат тістомісильний для роботи з дріжджовим тістом, яке користується популярністю у закладах громадського харчування та на пекарських підприємствах. Це довговічна техніка, ціна на яку повністю відповідає її якості. Висока продуктивність (до 30 кг за 60 хвилин), безперебійність дії в умовах інтенсивного навантаження.
- семикиллограммовая разова завантаження;
- десятилитровая робоча чаша;
- одношвидкісний темп;
- вид його спиралеобразный;
- стаціонарна верхівка.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fimar |
| Країна виробник | Італія |
| Вид обладнання | Тістоміс |
| Кількість швидкостей роботи | 1 |
| Номінальна споживана потужність | 370 Вт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Сфера використання | Харчова промисловість |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 39 кг |
| Висота | 570 мм |
| Довжина | 280 мм |
| Ширина | 560 мм |
| Опис ємностей і насадок | |
| Кількість ємностей | 1 шт. |
| Матеріал ємності | Нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 |
| Максимальна швидкість обертання | 90 |
| Тип обладнання | Професійне |
- Ціна: 51 930 ₴

