Кошик
206 відгуків
+380 (50) 197-00-95
+380 (50) 302-41-94
вулиця Хоменка, 15, Черкаси, Україна
Є-груп - обладнання для успішного бізнесу
Залишити відгук

Холодильні та морозильні столи

Холодильний стіл – це універсальне професійне кухонне обладнання, яке ідеально поєднує в собі холодильну або морозильну камери у вигляді шаф для зберігання різноманітної продукції, а також функціональну робочу поверхню з нержавіючої сталі.

      столи холодильникиХолодильні та морозильні столи з нержавіючої сталі активно використовуються для зберігання таких продуктів харчування і готових кулінарних страв: напівфабрикати, салати, напої, гарніри, піци.
Правильно підібране, технологічне, холодильне обладнання дозволить Вам раціонально використовувати площу на кухні ресторану, кафе або бару, а також допоможе заощадити час на приготування кулінарних шедеврів або напівфабрикатів. Завдяки такому функціональному столу, кухареві не потрібно буде бігати від холодильника до столу, так як все у нього буде під рукою.

Розмір столу і місткість шаф – це ті параметри, які потрібно вибирати виходячи з потреб Вашого закладу. Тобто необхідно продумати яку кількість продукції Вам необхідно буде готувати щодня і наскільки буде завантажений кухар, який повинен працювати за цим столом. Важливо ефективно завантажувати холодильні шафи, щоб вони не стояли порожніми, але також і не були перевантажені.

Холодильні столи є затребуваним професійним кухонним обладнанням в їдальнях, буфетах, ресторанах, барах і кафе.

У нашому магазині Ви знайдете тільки функціональні моделі холодильних і морозильних столів кращих європейських виробників, які перевірені часом, а саме: Coldline, Forcar, Sagi і Apach італійського виробництва.

Відкриваючи ресторанний бізнес, звертаючись до рестораторам або продумуючи функціонал кухні самостійно, важливо найбільш ефективно використовувати кухонне приміщення. Якщо уважно підійти до питання розстановки професійного кухонного обладнання, є можливість збільшити кількість робочих місць для кухарів та інших працівників кухні.

Особливості конструкції холодильних столів.

Стільниця холодильного столу і корпусні деталі виготовляються з високоякісної нержавіючої сталі. Холодильні шафи столу оснащені компресорами. В залежності від моделі холодильного столу конструкція може мати кілька дверей або холодильних ящиків. Для якісного охолодження продуктів харчування в холодильних столах використовується динамічна система з примусовим обдувом. Зручним функціоналом в такому професійне кухонне обладнання є автоматична система розморожування паморозі. Завдяки цій системі у персоналу кухні відпадає необхідність витрачати часові ресурси на процес розморожування холодильного столу.

Холодильні столи можуть бути оснащені напрямними під гастроємності. Така система викладення дозволяє розміщувати салати, продукти харчування прямо усередині столу. Це дозволяє оперативно обслуговувати клієнтів в ресторанах, кафе і барах.

Існують моделі холодильних столів, які мають електронний блок управління і цифровий дисплей з панеллю температури та інших важливих показників.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner