Кошик
205 відгуків
+380 (50) 197-00-95
+380 (50) 302-41-94
вулиця Хоменка, 15, Черкаси, Україна
Є-груп - обладнання для успішного бізнесу
Залишити відгук

Кавоварки, кавомолки професійні

кавові апарати е-груп    Обсяг споживання кави збільшується з року в рік. І з упевненістю можна сказати, що одним з чинників такої популярності служать сучасні професійні кавоварки і кавомолки.

Технічний прогрес «добрався» до традиційних кавоварок, і тепер для любителів кави немає ніяких перепон в отриманні якісно приготованої кави або кофенапитка.

Асортимент професійних кавових машин і кофемолок на ринку спеціалізованого обладнання пропонує величезний вибір, в якому можна легко «загубитися».

І щоб дійсно вибрати якісне і відповідне обладнання для кавового бізнесу, потрібно спочатку розуміти, що функції професійною кавомашиною мають величезні відмінності від побутової кавоварки. Загальна для цих пристроїв, функція «зварити каву» в професійній сфері може звучати як «якісне приготування кави і кофенапитков незалежно від кваліфікації персоналу».

Роблячи вибір на користь професійної кавоварки власник або організатор бізнесу повинен бути впевнений, що якість продукції, яку він пропонує своїм покупцям, має залишатися постійно високим. Всі професійні кавоварки можна розділити на наступні типи:

- традиційні (ручні) кавомашини;

- напівавтомати;

- автомати (суперавтомати).

Традиційні (ріжкові) кавомашини застосовуються для приготування еспрессо. Як правило, ріжкові кавоварки використовуються в парі з кавомолкою. Перевага цієї кавоварки – невелика вартість.

Напівавтомати – вдосконалені кавомашини, які дозволяють приготувати кілька різних напоїв на основі кави. Деякі моделі мають вбудовану кавомолку і оснащені зручною панеллю управління.

Автомати і суперавтомати – це кавомашини, які практично працюють самостійно. Функціонал таких пристроїв включає в себе повну автоматизацію, аж до самостійної очищення. Управління такими «космічними кораблями» здійснюється одним натисканням на дисплеї.

Під стати професійним кофемашинам і професійні кавомолки. І хоча, застосування окремо стоять кофемолок скорочується через попит на автоматичні кофемашини, використання їх просто необхідно при наявності традиційної машини в закладі або для дотримання концепції класичного кавового закладу.

Сучасні професійні кавомолки – це електричні пристрої, які діляться на типи в залежності від перемалывающего механізму – на роторні та жорнові.

Жерновая кофемолка – наиболее выгодный вариант для бизнеса. В ее функционал входит возможность регулировки степени помола, что позволяет увеличивать ассортимент предлагаемых напитков на основе кофе.

Постоянное обновление и новые технологические решения, которые появляются у профессиональных кофемашин и кофемолок, позволяют решить любые бизнес – задачи.

Обращайтесь! Наши специалисты ознакомят вас со всеми возможностями и функциями профессиональных кофемашин и кофемолок и помогут подобрать самый выгодный вариант.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner