
Тестомес Alimacchine SM 10 FM
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Электромеханическая машина замеса теста для пищевой промышленности и бизнеса Алимашин Sm 10Fm
- Месильный элемент выполнен в виде спирали, что позволяет более тщательно провести замес и достичь однородности теста.
- Крюк, стоевая, емкость - стальные/нержавейка;
- Случайный или холостой пуск предотвратит специальный тумблер;
- На корпусі розміщений блок контролю, в якому є кнопки пуску/стопа мотора і початку/кінця роботи тістомісильної техніки.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Alimacchine |
| Країна виробник | Італія |
| Вид обладнання | Тістоміс |
| Кількість швидкостей роботи | 1 |
| Номінальна споживана потужність | 380 Вт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Сфера використання | Харчова промисловість, HoReCa |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 30 кг |
| Висота | 580 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Опис ємностей і насадок | |
| Матеріал ємності | Нержавіюча сталь |
| Продуктивність | |
| В кг/годину | 30 |
| Об'єм діжі | |
| В літрах | 12 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 |
| Матеріал | Метал |
| Особливості | Голова тістоміса стаціонарна, дежа не знімається, запобіжник |
| Тип обладнання | Професійне |
| Разове завантаження | |
| Тестом | 8 кг. |
- Ціна: 53 610 ₴

