Кошик
206 відгуків
+380 (50) 197-00-95
+380 (50) 300-99-76
вулиця Хоменка, 15, Черкаси, Україна
Є-груп - обладнання для успішного бізнесу
Залишити відгук

Компресора для торгових акваріумів

Ніхто не буде сперечатися, що максимальну увагу потенційних покупців приваблює цікаво презентований товар.

А як найкращим способом показати живу рибу або ракоподібних?

Для цих цілей великі супермаркети встановлюють торговельні акваріуми. У рідному середовищі проживання жива продукція демонструється покупцям і живе до моменту реалізації. Тому дуже важливо, щоб умови короткострокового перебування цієї продукції були максимально наближеними до природних.

Самий головний критерій комфортного перебування риби в обмеженому просторі – це достатній рівень кисню у воді. Цей дуже важливий показник забезпечують компресора для торгових акваріумів.

Використання компресора дозволяє створити сприятливі умови для утримання рибної продукції в торгових акваріумах і гарантує збереження її товарного вигляду.

Як вибрати компресор для торгового акваріума?

Вибір компресора для торгового акваріума не буде складним, якщо пам'ятати кілька основних правил.

1. Производительность устройства должна обеспечивать достаточное количество кислорода для максимального количества рыбы, которая может быть помещена в торговый аквариум. Вычислить нужную производительность не сложно, если учитывать, что на каждый килограмм живой продукции необходим один литр воздуха в минуту.

2. Уровень шума который производит компрессор должен быть минимальным. Этот показатель важен не только для обитателей аквариума, но и для посетителей, и персонала торгового заведения.

3. Наявність регулювання потоку повітря в компресорі дає можливість гнучкої настройки умов аерації в залежності від кількості рибної продукції в акваріумі.

Який компресор краще?

Для установки в торгові акваріуми зазвичай застосовують компресори двох типів: мембранні і поршневі. У кожного типу є свої переваги і недоліки.

Мембранні компресори для торгових акваріумів самі тихі та економічні, але малопотужні і можуть нормально працювати в обсягах до 200 літрів.

Поршневі компресори знайшли більш широко застосування в системах життєзабезпечення торгових акваріумів. Пропоновані виробниками різні моделі цих пристроїв дозволяють вибрати необхідну потужність і продуктивність. До недоліків можна віднести більш високий рівень шуму, ніж в мембранних компресорах і більш низький клас енергоефективності.

Приступаючи до вибору компресора Resun для торгового акваріума - зв'яжіться з нами. Ви отримаєте саму розширену інформацію про будь-якої моделі, яка вас зацікавила. Телефонуйте!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner