Кошик
206 відгуків
+380 (50) 197-00-95
+380 (50) 300-99-76
вулиця Хоменка, 15, Черкаси, Україна
Є-груп - обладнання для успішного бізнесу
Залишити відгук

Ручні міксери професійні

занурювальний міксерНа будь-якій професійній кухні, крім спеціального габаритного обладнання завжди використовується ручна техніка.

Міксери професійні ручні відносяться саме до такої техніки. Це досить популярний дівайс без якого неможливо уявити собі ні одну кухню. Він застосовується для виготовлення невеликих порцій суфле, соусів, тіста для бісквітів. Ще одна перевага використання ручного міксера – це мобільність, його легко перенести в будь-яку точку кухні.

Професійні ручні міксери і міксери побутові конструктивно представляють один і той же пристрій. Вони складаються з двох основних елементів: ручки, в якій розміщений двигун і редуктор і спеціальної насадки для різних процесів. Стандартна комплектація ручного міксера включає дві насадки: металевий вінчик для збивання і металевий ніж (блендер) для дроблення і подрібнення продуктів. Деякі моделі ручних професійних міксерів додатково комплектуються насадкою – крюком для замішування м'яких видів тіста та насадкою - вспінювачем.

Маючи однакові робочі елементи, професійні ручні міксери відрізняються від побутових.

Ці відмінності безпосередньо пов'язані з більш тривалим часом і збільшеною навантаженням при експлуатації заглибного міксера на професійній кухні. На відміну від побутових міксерів, міксери професійні ручні мають більш високі показники потужності і надійний захист від перегріву. Вони виготовляються з матеріалів, стійких до різних механічних впливів і корозії. Елементи фіксації насадок на корпус більш надійні і розраховані на багаторазове використання.

При виборі професійного ручного міксера необхідно звернути увагу на наступні параметри:

- потужність пристрою і його вага;

- зручне управління – вмикання, вимикання та перемикання швидкостей (бажано однією рукою);

- якість матеріалу корпусу і насадок;

- наявність захисту від перегріву.

Якщо площа вашої кухні не велика, а кількість точок підключення в неї обмежені, то важливою деталлю при виборі професійного міксера може стати і довжина електричного шнура.

Делая выбор, учитывайте все особенности и требования к оборудованию на вашей кухне и тогда выбранный профессиональный погружной/ручной миксер будет работать долго, без поломок и проблем.

Учитывая многолетний опыт нашей компании в подборе профессионального кухонного оборудования, мы сможем подобрать профессиональный миксер для кухни любого формата. Обращайтесь!  

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner