-15%


Тістоміс Hurakan HKN-E40SN2V
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
До вашої уваги нове надходження на ринок України, тістоміс промисловий Хуракан (Hurakan) з 40 літрової чашею з нержавіючої сталі і двома робочими швидкостями - модель HKN-E40SN2V
В чому особливість тістоміса на 40 літрів Hurakan HKN-E40SN2V:
- потужний двигун з двома темпами роботи.
- обопільний рух чаші і спіральної насадки.
- в голові тістоміса розташовані кнопки управління: вибір швидкості, запуск, аварійний стоп.
- вбудований запобіжний вимикач движка, спрацьовує на підняття гратчастого ковпака.
- траверса не піднімається, дежа не знімається (у разі потреби в її знятті, потрібні спец інструменти).
З тестомесом Hurakan HKN-E40SN2V в комплекті:
- гратчастий нержавіючий ковпак для чаші.
- одна робоча насадка у вигляді гака, виготовлена з харчової нерж. стали.
- установка підлогового типу, щільно фіксується завдяки протиковзким гумовим ніжкам.
Купуйте за кращою ціною тістоміс на 40 літрів Hurakan HKN-E40SN2V у "Е-груп", працюємо з усіма формами оплати, оперативна доставка по Україні, телефонуйте!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hurakan |
| Країна виробник | Китай |
| Тип тістомісу | S-подібний |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Максимальна швидкість обертання | 260 об/хв |
| Колір корпусу | Білий |
| Номінальна напруга | 380 В |
| Номінальна споживана потужність | 2200 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Об'єм діжі | 40 л |
| Завантаження тесту | 16 кг |
| Механізм піднімання голови | непідйомна траверса |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 765 мм |
| Ширина | 490 мм |
| Висота | 904 мм |
| Вага | 155 кг |
| Опис ємностей і насадок | |
| Матеріал ємності | Нержавіюча сталь |
| Голова тестомеса | Стаціонарна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип управління | електромеханічний |
| Матеріал | корпус із пофарбованої сталі |
| Вид обладнання | спіральний тістоміс |
| Сфера использования | Retail, Бази відпочинку, фаст фуд, Великі об'єкти громадського харчування, Великі піцерії, Готельний бізнес, для харчових виробництв/цехів |
| Особливості | незнімна дежа, темп руху діжі 26 об/хв |
- Ціна: 43 400 ₴

