
Тістоміс професійний Fimar 12CN
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Змішувач професійний для тесту зі спіральним обертальним гачком - Fimar/Фимар 12 Cn
Вибирають його Фимар 12CN для роботи з м'яким тестом (коржі, піца, хліб).
- Підйомна верхівка зі спіральним елементом;
- Зовнішня оболонка має стійку забарвлення до механічних факторів, а внутрішні - чисто нержавіючі;
- Димчастий полікарбонат послужив матеріалом виготовлення кришки апарату.
В добавок 12 Cn можливо доукомплектувати подвійним режимом швидкості, таймером до півгодини, захисною функцією движка, нержавіючої сітчастої кришкою+роликами.
- Обробляє 12 кіло тест за один підхід;
- Темпів роботи два 90 і 180 обертань за 60 секунд;
- У відкритому стані чаші, висота досягає позначки в 1060 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fimar |
| Країна виробник | Італія |
| Вид обладнання | Тістоміс |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Номінальна споживана потужність | 750 Вт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Сфера використання | Харчова промисловість |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 620 мм |
| Довжина | 350 мм |
| Ширина | 650 мм |
| Об'єм чаші | |
| В літрах | 16 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 |
| Максимальна швидкість обертання | 180 |
| Особливості | знімна дежа, запобіжник |
| Розмір чаші | |
| Діаметр/висота | 320/210 мм мм |
| Продуктивність | |
| Кг за годину | 36 |
- Ціна: 83 500 ₴

