Кошик
205 відгуків
+380 (50) 197-00-95
+380 (50) 302-41-94
вулиця Хоменка, 15, Черкаси, Україна
Є-груп - обладнання для успішного бізнесу
Залишити відгук

Кондитерські холодильні шафи

купити Кондитерські холодильні шафиКондитерські шафи – це обладнання для зберігання різних кондитерських виробів в кав'ярнях, кафе, барах і магазинах, де продається випічка і солодощі. Але це не тільки професійний атрибут, який допомагає зберігати продукти в належному стані. Гарна презентація товару прямо впливає на його продажу. Тому, вибираючи кондитерські шафи, варто звертати увагу на їх дизайн. Правильно підібраний під інтер'єр закладу, кондитерський шафа з хорошою підсвічуванням і правильним розташуванням товару стане вашим надійним помічником у збільшенні прибутку. Завжди нелегко встояти перед солодощами, але коли вони ще й чудово виглядають – імпульсивних покупок стає все більше.

В залежності від того, для якого типу продукції ви вибираєте кондитерський шафа, розрізняється і температурний режим. Так для холодних десертів і морозива підійдуть шафи з робочою температурою від -5 до 18°C, для кондитерських і тістечок виробів від +4 до +10°C, а для шоколаду та виробів з нього потрібен шафу з температурою від +14 до +16°C.

Інші важливі характеристики цього обладнання:

  • Ручний і автоматичний режим відтавання. Останні моделі кондитерських шаф зазвичай оснащені автоматичною системою – це значно полегшує роботу з ними;
  • Обсяг вітрини. Кількість полиць і глибина викладки – характеристики, які залежать від асортименту вашої продукції, кількості місця в приміщенні і частоти оновлення продуктів;
  • Динамічний та статичний типи охолодження. При динамічному охолодженні використовуються спеціальні додаткові вентилятори, які розподіляють холод рівномірно. У динамічному типі, поблизу решітки температура трохи нижче.
  • Наявність підсвічування так само є перевагою, адже допомагає покупцеві оцінити всю красу і різноманіття товару.

Кондитерський холодильна шафа – універсальне рішення для власників бізнесу, пов'язаного з продажем солодощів та інших кондитерських виробів. Адже купити холодильну шафу – значить успішно вирішити проблему правильного зберігання продукції і чудовою її презентації.

Якщо ви вже вирішили придбати кондитерський холодильна шафа, звертайтеся до нас. Адже ми виступаємо в ролі постачальника техніки з підприємства виробника до Вас, по заводській вартості, з нашими гарантійними зобов'язаннями, а також подальшою підтримкою Вас в запчастинах і точковому ремонті.

В кожному обласному центрі є сервіс "Е-груп" для підтримки Вашої техніки для бізнесу в робочому стані.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner