Кошик
206 відгуків
+380 (50) 197-00-95
+380 (50) 302-41-94
вулиця Хоменка, 15, Черкаси, Україна
Є-груп - обладнання для успішного бізнесу
Залишити відгук

Льодогенератори професійні

      Штучний водний лідце обов'язковий атрибут харчової промисловості, а також ресторанного бізнесу. У сучасному світі нічний клуб, кафе, бар, ресторан і будь-який супермаркет не можуть обійтися без харчового льоду, який додається в коктейлі, застосовується для охолодження алкогольних і безалкогольних напоїв, а також використовується для зберігання риби в рибних відділах магазинів. А за допомогою чого можна зробити такий необхідний харчовий лід?

Льодогенератори – це спеціальне обладнання для виробництва технічного або харчового льоду. Він може виготовлятися у вигляді різних форм, а також у вигляді кристалів і лусочок. Існує широкий спектр льодогенератора для різних цілей, які можуть виробляти гранульований, у вигляді плит, а також блоковий лід. Важливим у виборі льодогенератора є також розмір самого апарату. Для підприємств і великих закладів громадського харчування існують великогабаритні льодогенератори, а для маленьких кафе і барів можна підібрати компактний апарат, який не займатиме багато місця.

Для багатьох клієнтів поняття «сервіс» має своє особливе значення. Елітне шампанське й навіть просте «Радянське шампанське», подану у відерці з льодом, буде означати, що в цьому заклад піклуються про своїх клієнтів, надаючи найкращий сервіс. Маленький заливний льдонегератор на 15-20 кг ідеально підійде для невеликих кафе або пляжних барів. Купуючи такий корисний апарат, Ви підвищуєте лояльність клієнтів.

Наша компанія пропонує Вашій увазі льодогенератори кількох відомих брендів, які зарекомендували себе на світовому ринку, а саме: Apach, Brema, Scotsman – італійські компанії, а також голландський виробник Hendi.

На що потрібно звернути увагу при виборі льдонегератора?

  • Тип апарату. Льдонегератор може робити тільки один тип льоду. Це може бути лід у вигляді кубиків, конусів, стаканчиків або у вигляді великих градінок з діаметром 1 см, які будуть проводиться гранульованим льдогенератором. Також це може бути льдонегератор, який виготовляє лід у вигляді лусочок довжиною в 2-3 див.
  • Продуктивність. Тут Вибір клієнта залежить від обсягів підприємства або ресторану. Великогабаритні апарати підійдуть для великих мегамаркетів та харчових підприємств, а маленькі і компактні для невеликих барів і ресторанчиків.
  • Компания-производитель. Каждая компания имеет свои особенности, которые влияют на ее конечные продукты.

 Для примера можно рассмотреть две компании производителя – итальянскую Brema и голландскую Hendi.

Льдогенераторы Brema – это оборудование высокого качества, которое зарекомендовало себя, как надежное в эксплуатации. Каждый льдогенератор тестируется перед тем, как выйти в продажу. Широкий ряд моделей позволяет каждому найти то, что ему нужно. Производитель Brema четко выполняет мировые стандарты качества и гигиены.

Льдогенераторы Hendi отличаются идеальным соотношением цены и качества. Льдогенераторы этого производителя имеют возможность изготавливать лед трех размеров и хранить его до 5 часов. Компания предусмотрела в своих моделях систему автоматического отключения при нехватке воды в резервуаре (или в случае, когда переполнен накопитель).

      Если у Вас возникли вопросы и трудности с выбором льдогенератора, звоните нам по телефонам, указанным на сайте. Мы с радостью предоставим Вам всю необходимую информацию о льдогенераторах разных типов.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner