Кошик
206 відгуків
+380 (50) 197-00-95
+380 (50) 302-41-94
вулиця Хоменка, 15, Черкаси, Україна
Є-груп - обладнання для успішного бізнесу
Залишити відгук

Обладнання для магазинів

Обладнання холодильне торгове для вашого магазину, супермаркету, бару, об'єкта торгівлі

Торгові вітрини холодильні ― підлогові і настільні, холодильні шафи для зберігання і демонстрації продукції, морозильні скрині та скриньки для зберігання і демонстрації, морозильні і холодильні бонети холодильні стелажі торгові, кондитерські холодильні вітрини від компанії Е-груп з представництвами в обласних центрах Дніпрі, Харкові та Одесі. Маємо партнерів по всій Україні для здійснення гарантійних зобов'язань.

Цей розділ включає в себе професійне торгівельне обладнання для оснащення продуктових магазинів різних форматів, барів та інших об'єктів торгівлі: магазин біля дому, гастроном з торгівлею через прилавок, магазин самообслуговування, міні-маркет, супермаркет.

Яке холодильне торгове обладнання задовольнить потреби магазину, супермаркету, бару чи аптеки?

Комплексний відповідь на це питання ви зможете отримати у наших менеджерів, які мають величезний досвід роботи, розбираються в тонкощах якості тих чи інших брендів. Торгові вітрини холодильні Cold приміром, мають більш ніж 20-річну історію роботи на теренах України, користуються довірою українських підприємців, прямим постачальником якого Е-груп є. Із-за значного стрибка курсу євро, відвідувачі нашого сайту можуть вибрати: холодильні вітрини та шафи, що мають досвід роботи, для цього потрібно зайти на головній сторінці в профільний розділ.

Вибираючи надійне холодильне обладнання, необхідно визначитися для чого воно потрібно. Різні види оснащення відрізняються за функціональним характеристикам і розраховані на певні групи продуктів. В «Е-груп» ви знайдете величезний асортимент холодильного обладнання для магазинів, барів і т. д.

Наш магазин є прямим постачальником торгових вітрин бренду Cold. Компанія відома на ринку більше 20 років, а її продукція користується величезним успіхом не тільки в Україні.

Наш магазин створює найбільш вигідні умови покупки. Тепер відшукати необхідне оснащення ви зможете всього за кілька хвилин. Зручна система навігації та докладні характеристики товарів дозволять швидко вибрати відповідне обладнання.

Ознайомитися з асортиментом товарів ви можете не тільки онлайн, але і заглянувши в наші виставкові зали у містах.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner