Кошик
206 відгуків
+380 (50) 197-00-95
+380 (50) 300-99-76
вулиця Хоменка, 15, Черкаси, Україна
Є-груп - обладнання для успішного бізнесу
Залишити відгук

Холодильні та морозильні шафи

Холодильні шафи для їдальні Холодильні шафи призначені для належного зберігання продуктів харчування в промислових організаціях. Вони стали невід'ємним атрибутом на кухні кафе, ресторанів, барів, їдалень, супермаркетів, де реалізуються кулінарні вироби.

Холодильні шафи для їдальні вибирають з урахуванням ряду характеристик, що впливають на придбання надійного обладнання:

  • Обсяг холодильної камери, залежно від кількості продуктів, які будуть в ній зберігатись;
  • Габаритні розміри шафи для кожного конкретного приміщення;
  • Температурний режим (заморожування або охолодження);
  • Конструкція дверей: можуть бути скляними і глухими;
  • Статичний або динамічний спосіб охолодження.

В холодильних шафах зберігають такі продукти, як молочка, соки, вода, м'ясні продукти, кондитерка, гастрономія, фрукти, овочі, риба, зелень, напівфабрикати.

Основною особливістю професійного холодильника є забезпечення кліматичних умов, потужний компресор обладнання і теплоізоляції вищого класу.

По способи охолодження холодильні шафа поділяються на:

  • Низькотемпературні;
  • Середньотемпературні;
  • Об'єднані.

Сучасні моделі промислових холодильників можуть бути зі статичним і динамічним способом охолодження. У першому випадку охолодження відбувається природним шляхом, тобто холодне повітря опускається, а теплий – навпаки. Ця циркуляція актуальна для продуктів, що мають властивість обвітрюватися.

Динамічне охолодження здійснюється за допомогою вентилятора, рівномірно розподіляє холодне повітря по всій холодильній камері.

Важливо врахувати, що професійне обладнання для їдалень виготовляється з високоякісної нержавіючої сталі, яка виключає виникнення корозії металу при тривалому терміні експлуатаційному, а також не виділяє шкідливих речовин і не впливає з продуктами харчування. Так, зберігаючи в холодильниках товари, ви можете бути впевненими, що вони не втратять свої корисні властивості і зберігають початковий зовнішній вигляд.

В нашому онлайн-каталозі ви можете підібрати потрібну модель холодильної камери, в залежності від потреб торгової точки по невисокій вартості. Ми гарантуємо якість, надійність і продуктивність обладнання, оскільки реалізуємо його безпосередньо від брендових постачальників світового класу

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner