Кошик
205 відгуків
+380 (50) 197-00-95
+380 (50) 302-41-94
вулиця Хоменка, 15, Черкаси, Україна
Є-груп - обладнання для успішного бізнесу
Залишити відгук

Міксери для коктейлів

міксери для коктейлів Любов до молочних коктейлів народжується в дитинстві і залишається на все життя. Висока молочна піна і холодні хрустинки льоду – чудово освіжають у літню спеку!

Різноманітність і популярність коктейлів з молока настільки велика, що для їх виготовлення виробляють спеціальні міксери.

Професійні міксери для коктейлів з молока неможливо сплутати з іншим обладнанням. Вони однотипні за виконанням і являють собою спеціальний знімний склянку (один або декілька), який закріплюється на корпусі, обладнаним знімним віночком-ножем.

Як же вибрати міксер для молочних коктейлів при такій однотипної конструкції?

1. Продуктивність.

В залежності від кількості склянок, у яких перемішується коктейль, міксери поділяються на однопостові (один стакан) і багатопостові (два і більше склянки). Від кількості склянок, природно, залежить і продуктивність цієї техніки Тому для закладу з невеликою відвідуваністю досить буде придбати однопостові міксер. Для закладів з високою відвідуваністю – розглянути багатопостовий міксер.

2. Матеріали конструкції.

Враховуючи інтенсивний режим роботи, корпусу міксери для молочних коктейлів, як правило, випускаються з алюмінію або високоякісної нержавіючої сталі. Ці матеріали гарантують тривалу надійну роботу устаткування, а також оптимізує догляд і обслуговування за ним. Стакани для коктейлів можуть бути двох видів: металеві (нержавіюча сталь) або пластикові (високоміцний пластик). Обидва матеріали гарантують якісне приготування коктейлю, але мають свої відмінності. У металевих склянках можна збивати напої з високим вмістом льоду. Пластикові стакани більше підходять для фруктових коктейлів без льоду. Матеріал ножа віночка, який збиває молоко та інші інгредієнти молочного коктейлю, повинен бути стійкий до окислювальним процесам.

3. Додаткові функції

Міксери для професійного використання оснащуються додатковими функціями для універсального приготування молочних коктейлів. До таких функцій відноситься:

- можливість регулювання швидкості обертання ножа міксера;

- автоматичний пуск і зупинка двигуна при постановці або зніманні склянки.

Вибирайте міксер для коктейлів у «E-group». Наші фахівці завжди допоможуть розібратися у всіх характеристиках та особливостях цього обладнання. Ми гарантуємо якість обладнання, здійснюємо доставку, монтаж та післягарантійне обслуговування!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner