Кошик
206 відгуків
+380 (50) 197-00-95
+380 (50) 300-99-76
вулиця Хоменка, 15, Черкаси, Україна
Є-груп - обладнання для успішного бізнесу
Залишити відгук

Грилі для курей електричні

грилі для куркиТільки вегетаріанці пройдуть повз апетитно пахне засмаженою курки – гриль. Вже сам процес її приготування привертає увагу і збирає потенційних покупців. Навіть маючи в своїх квартирах духовки з рожном, де можна приготувати таку курку, багато хто воліє купувати готову продукцію.

Для приготування цієї страви професійно необхідне спеціальне обладнання, яке називається гриль для курей.

Найважливіше при плануванні точки по виробництву курки – гриль вибрати достатню потужне і надійне обладнання.

Перше, на що необхідно звернути увагу, це спосіб нагріву в грилі для курей. На ринку представлені наступні варіанти:

- газовий, який працює від переносного газового балона і може використовуватися в організації вуличної торгівлі;

- електричний, з номінальною напругою 220, 380 В, який використовують у стаціонарних точках супермаркетів, фуд – зонах і т. д.

Друге – тип обертання вертіла гриля для курей, який буває шампурным, карусельным, планетарним. Шампурный тип обертання вертіла ідеально підходить для приготування цілої тушки курки. Закріплені на горизонтальних шампурах кури плавно обертаються навколо своєї осі і рівномірно прожариваются з усіх боків.

У карусельному грилі для курей можна приготувати частини тушки: стегна, гомілки, крила, філе. Продукція розміщується в спеціальних колисках і обертається по кільцевій траєкторії, що нагадує карусель. Цей вид грилів можна використовувати для приготування і інших м'ясних продуктів і напівфабрикатів.

Одним з найбільш ефективних грилів для курей вважається планетарний гриль. Продукція, розміщена в цьому грилі на вертикальних шампурах, здійснює подвійне обертання навколо своєї осі і по круговій траєкторії.

Третя характеристика, і одна з найважливіших - продуктивність гриля для курей. Мінімальна завантаження компактного гриля для курей – 8 тушок, максимальна (промислові установки) - 64 тушки.

У цьому розділі представлені електричні грилі для курей відомих виробників Польщі, України, Італії. Це невеликі сучасні моделі, розраховані на завантаження від 8 до 16 тушок одночасно. Всі вони виконані з якісної нержавіючої сталі, оснащені системою регулювання і автоматичною підтримкою температури від 50 до 300 оС, прозорими термостійкими дверцятами, що дозволяють візуально контролювати процес приготування.

Гарантія виробників і відмінна якість стануть вирішальними при виборі гриля для курей в нашому магазині!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner