Кошик
206 відгуків
+380 (50) 197-00-95
+380 (50) 300-99-76
вулиця Хоменка, 15, Черкаси, Україна
Є-груп - обладнання для успішного бізнесу
Залишити відгук

Холодильне устаткування з виносним агрегатом

Різноманітне холодильне обладнання, яке зустрічається в будь-якому супермаркеті, вже давно нікого не дивує. Це природно, що кожен швидкопсувний товар повинен розміщуватися в холодильній вітрині, з потрібною температурою зберігання. Холодильна вітрина – найбільш необхідне обладнання для зберігання і демонстрації продуктів. Вибір холодильного устаткування починається на етапі планування торгового приміщення або будівлі. Тільки на цьому етапі можна визначити, який тип вітрин буде встановлюватися в торгових залах.

А які вітрини бувають?

У пропонованих на ринку вітринах використовується два варіанти подачі холоду. У відповідність з цими варіантами всі холодильні вітрини ділитися на:

- вітрини з вбудованими холодильними агрегатами;

- вітрини з виносними холодильними агрегатами.

Холодильне устаткування з виносним холодом підключається до централізованої лінії хладоснабжания від агрегатів, які виносяться за межі торгового приміщення. Вітрини з вбудованою системою холодопостачання володіють повною автономністю. Для вибору вітрини важливо розуміти всі переваги і недоліки вибору одного або іншого типу цього холодильного обладнання.

Переваги холодильного обладнання з виносним холодом (агрегатом):

- володіє більшою демонстраційної площею для товарів;

- забезпечує відсутність шуму в торговому залі;

- енергоефективно;

- має скорочену час ремонту та обслуговування поза торгових приміщень.

Недоліки – більш висока ціна основного і додаткового обладнання. Цей недолік робить економічно доцільним встановлення такого обладнання на площах перевищують 400 м2.

Наявність вбудованого агрегату в холодильній вітрині, природно наділяє її повною автономністю, але зменшує площу для викладки товару. Таке обладнання дешевше холодильної техніки з виносним холодом і може встановлюватися в невеликих приміщеннях.

Наша компанія може запропонувати вітрини з виносним агрегатом з різними характеристиками перевірених виробників. Ми є прямими постачальниками холодильного обладнання від компанії Cold. Все обладнання має гарантію виробників.

Звернувшись до наших фахівців, Ви можете отримати вичерпну інформацію про особливості монтажу та експлуатації холодильного обладнання з виносним агрегатом, щоб прийняти рішення про його застосування.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner