Кошик
206 відгуків
+380 (50) 197-00-95
+380 (50) 302-41-94
вулиця Хоменка, 15, Черкаси, Україна
Є-груп - обладнання для успішного бізнесу
Залишити відгук

Морозильні ларі

купити морозильні ларіВ Європі морозильні ларі в роздрібній торгівлі використовуються досить давно, але в країнах пострадянського простору, таке обладнання з'явилося тільки в 90 роки. З початку їх використання стало зрозуміло, що це оптимальний і просто необхідний інструмент для надійного збереження та демонстрації заморожених продуктів покупцеві.

Морозильні ларі – це компактна морозильна камера, розташована горизонтально. Вони бувають кількох видів, залежно від температури, яку підтримують: низькотемпературні (їх діапазон від -45° до -10°С) і середньотемпературні (такі морозильні ларі підтримують температурний режим від -10° до +10°С). Останні зазвичай використовуються торговими підприємствами і призначені для продуктів, які не потребують тривалому зберіганні.

Морозильне обладнання створюється як для комерції (використання у закладах громадського харчування, магазинах, готелях, публічних заходах), так і для використання вдома. Найчастіше, значних відмінностей між цими двома моделями немає. Вони відрізняються за розмірами ємності і температурним режимам. Так само важливо, що морозильні ларі можуть використовуватися не тільки в торгових і житлових приміщеннях, але і у вуличній торгівлі. Цей вид морозильного обладнання має класифікацію в залежності від температури повітря в місці, де він експлуатується. Так третій клас призначений для температури повітря до +25°С, а ось обладнання п'ятого класу продовжує роботу в умовах +40 °С.

Ще один важливий момент – морозильна камера скрині може підтримувати заданий температурний режим при раптовому відключенні електроенергії досить довго. А значить умови зберігання продуктів буде відповідати стандартам і дасть час на відновлення роботи електричних систем, мінімізуючи можливі втрати підприємця.В інтернет-магазині "Е-груп" ви зможете купити морозильні ларі, ознайомившись з нашим онлайн-каталогом.

Які виробники представлені в нашому магазині?

  • Juka (Юка)
  • Scan (Скан)
  • Polair (Полаир)
  • Росс (Україна)
  • Снєж

Ящики глибокої заморозки з прямим і похилим склом знайдуть своє місце в магазині, офісі, будинку. А з нашими морозильними камерами вас завжди будуть радувати якісно заморожені продукти. Дані ларі профі версії витримають часте відкривання і завантаження.

Всі бренди скринь-камер ми забезпечуємо гарантійним і післягарантійним обслуговуванням. Термін гарантії сягає максимально 2 років. Майже в кожному обласному центрі ми маємо партнерів для виконання ремонтних зобов'язань. У Дніпропетровську і Харкові у нас є диспетчери, телефони тут.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner