Кошик
208 відгуків
+380 (50) 197-00-95
+380 (50) 302-41-94
вулиця Хоменка, 15, Черкаси, Україна
Є-груп - обладнання для успішного бізнесу
Залишити відгук

Холодильні, морозильні шафи

І низькотемпературні холодильні шафи для зберігання та торгівлі

Для ефективної роботи ресторанів, кафе, а також будь-яких інших підприємств громадського харчування, магазинів та супермаркетів потрібні різні види професійного кухонного обладнання, завдяки якому компанія буде якісного і безперебійно працювати. Стратегічно важливим типом спеціалізованого обладнання є холодильний шафа професійний.

Холодильні та морозильні шафи використовуються у сфері громадського харчування і торгівлі для демонстрації, продажу та якісного зберігання продуктів харчування і різноманітних напоїв.

Якщо порівнювати професійні холодильні шафи з побутовими холодильниками, то однозначно можна побачити різницю в потужності холодильних агрегатів та їх місцезнаходження. Холодильний моноблок в професійній холодильній камері перебувати над або під холодильною камерою, а в звичайному холодильнику, призначеному для домашнього використання, три елемента розосереджені в різних місцях. Компресор в холодильнику знаходиться внизу, біля задньої стінки розміщується конденсатор, а у верхній частині морозилки кріпиться випарник.

Наша компанія реалізує моделі найпопулярніших світових брендів з виробництва холодильного обладнання, а саме: Polair, Tehnoholod, Cold, Аріада, Snaige, Scan, Inter і Nord. З нашою допомогою буде задоволена будь-яка Ваша потреба в холодильному обладнанні.

      Різновиди холодильних шаф

  • Холодильні шафи з глухою дверима. Такі шафи призначені для зберігання продуктів харчування в підсобних приміщеннях, на кухні ресторану або кафе.
  • Шафи холодильні зі скляними дверима. Їх широко застосовують у торгових залах кафе, ресторанів або за барною стійкою. Як правило, такі шафи середньотемпературні.
  • Фригобары. Це малогабаритні холодильники, які розміщуються в барах, кафе, номерах готелів, де недостатньо місця. Фригобары відмінно працюють над лояльністю клієнтів в готелях, так як покращують їх комфорт. Зручніше взяти напій в такому фригобаре, ніж йти в магазин або ресторан готелю.
  • Холодильні шафи для вина і пива. Зручні шафи, які зберігають елітні напої, а також відмінно їх демонструють клієнтам.
  • Медичні холодильні шафи. Використовуються в аптеках і лікарнях для зберігання медичних препаратів.

      Холодильна шафа професійний також широко використовується в торгових точках, які займаються продажем замороженої продукції, напівфабрикатів і кондитерських виробів (торти, тістечка).
По місткості холодильні шафи можна розділити на настільні моделі (від 45 л об'ємом) і стаціонарні (найпоширеніші розміри від 700 до 1200 л і від 1200 до 1400 л). Шафи середній розмірів з об'ємом камери 300-500 л також знаходять своє застосування в невеликих кафе і ресторанах.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner