Кошик
206 відгуків
+380 (50) 197-00-95
+380 (50) 302-41-94
вулиця Хоменка, 15, Черкаси, Україна
Є-груп - обладнання для успішного бізнесу
Залишити відгук

Слайсери гастрономічні

У кулінарії є не тільки поняття смаку страви, але й естетичний вигляд має величезне значення. Саме зовнішній вигляд приготованого блюда характеризує професіоналізм кухаря. Увага до дрібниць робить їжу справжнім витвором мистецтва. Задоволення від їжі починається з першого погляду. На допомогу професіоналам є спеціалізоване кухонне обладнання слайсер, яке здатне нарізати ідеальні шматочки м'яса, шинки, овочів, сирів і салямі.

Якісна нарізка продуктів – це мета будь-якого кухаря у ресторані або власника магазину. Слайсери купити стратегічно необхідно, якщо Ви маєте мережа супермаркетів, оскільки відділ м'яса і сиру вимагає якісної нарізки. Люди практично перестали будинку обтяжувати себе нарізкою сиру і м'яса, завдяки такій послузі в супермаркеті. Гастрономічні машини мають безшумний мотор і спеціальний хромований ніж, який може елегантно тонко нарізати м'ясо і сири. Працівникам кухні таке обладнання суттєво полегшить і спростить роботу.

Конструкція і застосування слайсера

Слайсери гастрономічні складаються з наступних елементів:

  • Основна платформа;
  • Дисковий ніж, який вільно рухається;
  • Рухома майданчик;
  • Електродвигун.

Ніж на слайсері працює швидко і без прикладання певних зусиль людини, який виконує нарізку продуктів. Цей ефект досягається завдяки електродвигуну. На приймальний лоток на слайсері кладеться продукт, який необхідно порізати. Товщину нарізки можна регулювати і задавати.

Наша компанія пропонує широкий вибір професійного кухонного обладнання відомих італійських брендів Celme, Fimar, Sirman. З якою метою можна слайсери купити? Гастрономічні слайсери успішно використовуються в м'ясних, холодних і гарячих цехах, а також в ресторанах, кафе та супермаркетах при фасуванні продуктів. Нарізка м'яса, сирів, хліба, ковбасних виробів і овочів здійснюється з допомогою такого обладнання легко, швидко і красиво. Купуючи слайсери, Ви отримуєте економію часу, якісну нарізку і прекрасний зовнішній вигляд продуктів.

      Профессиональное кухонное оборудование – это надежный помощник в Вашем бизнесе. Снабжая предприятия, работающие в пищевой сфере, слайсерами, Вы создаете комфортные условия для работы сотрудников и качественную нарезку для клиентов. Добро пожаловать в мир высокотехнологического профессионального оборудования в интернет магазине «Е-групп»!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner