Кошик
208 відгуків
+380 (50) 197-00-95
+380 (50) 302-41-94
вулиця Хоменка, 15, Черкаси, Україна
Є-груп - обладнання для успішного бізнесу
Залишити відгук

Холодильні, морозильні вітрини

купити холодильні, морозильні вітрини Холодильні вітрини – універсальне холодильне обладнання, яке виконує відразу кілька завдань: якісно зберігає продукт і демонструє товар. Вони точно підтримують робочу температуру, мають місткий охолоджуваний бокс і чудово уявляють викладку продукції. Це одне з самих надійних типів холодильного обладнання з-за пінополіуретану, гарної ізоляції і динамічній системі охолодження камери. Завдяки агрегату і хорошій ізоляції, робоча температура камери складає близько -24 С. При цьому покупці завжди мають доступ до продукції, яка в них зберігається. Холодильні вітрини розрізняються за обсягами робочої камери, габаритними розмірами і типом фронтального скла.

Вітрини середньотемпературні потрібні для демонстрації гастрономічних страв. Цей вид обладнання дуже популярний в місцях громадського харчування і в торгових точках. Температура такої вітрини в межах від 0 до +8 с

Холодильні вітрини сприяють не тільки правильної презентації продукту, але і формують ставлення покупця до торгового залу в цілому. Адже, це пристрій – показник того, що власники відповідально ставляться до питання забезпечення збереженості та свіжості продукції, і з повагою ставляться до своїх покупців.
Ще одна функція такої вітрини – комфорт покупця при виборі товару.

Якими бувають холодильні, морозильні вітрини?

  • Функціонально вони відрізняються за формою торгівлі: для самообслуговування та для обслуговування через прилавок.
  • По конструкції вони бувають вертикальні і горизонтальні.
  • По місткості викладки: одноярусні і багатоярусні, так само по глибині викладки вони бувають острівні і пристінні, а так само вузькі (80 см), середні (95-105 см) й широкі (110-120 см). Холодильні вітрини для викладки великої кількості продуктів вважаються найбільш практичними і швидко окупними.
  • За температурним режимам поділяються на низькотемпературні (від -18 до 0 оС) і середньотемпературні (від 1 до 7 проЗ). Існують також комбіновані вітрини, здатні витримувати обидва режими температури.

Купити холодильні, морозильні вітрини низьких температур варто для зберігання замороженої продукції, напівфабрикатів, м'яса і риби. Середньотемпературні підходять для молочної продукції, сирів та ковбасної продукції. Температура залишається стабільною завдяки циркуляції холодного повітря – одного з найбільш важливих параметрів холодильної вітрини.

Купити холодильники Cold, Polus, Росс і інші європейські бренди, вітрини для морозива в Дніпрі, Харкові та Одесі ви зможете у нас в компанії "Е-груп".

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner