Кошик
206 відгуків
+380 (50) 197-00-95
+380 (50) 300-99-76
вулиця Хоменка, 15, Черкаси, Україна
Є-груп - обладнання для успішного бізнесу
Залишити відгук

Рисоварки, супницы профессиональные

Вот уж без чего невозможно представить себе ресторан, так это без первых горячих блюд. Меню самого обычного ресторана может включать несколько горячих супов. И все они могут понадобиться одновременно. Как в таком случае? Конечно, можно сделать заготовки, а потом, при заказе, доварить, но тогда суп будет очень горячим и нужно будет его охлаждать до 60-70 оС, чтобы подать клиенту. Этой ситуации можно избежать, если воспользоваться профессиональной супницей.

Супница – это кухонное оборудование, которое долго сохраняет первые блюда при заданной температуре.

Сама застосовувана на сучасній кухні супниця – електрична. Обладнана з урахуванням всіх технологічних новинок, електрична супниця - дуже просте і економне обладнання.

Електрична супниця, якщо просто - це каструля в каструлі. У внутрішню каструлю наливається вода, яка підігрівається до необхідної температури за допомогою нагрівального елемента. Знімна каструля з готовим супом поміщається у внутрішню. Температуру нагріву можна підтримувати термостатом.

Супниці випускаються з різним об'ємом ємкостей, мобільні і можуть використовуватися при організації виїзних заходів.

Еще одно профессиональное оборудование, на которое следует обратить внимание – рисоварка. Заведения, специализирующиеся на восточно-азиатской кухне и не только, оценят по достоинству эту кухонную технику. Рис, довольно капризный продукт в приготовлении, который требует постоянного контроля. Он может быстро перевариться, превратиться в клейкую массу и пригореть. Для домашних условий – это не большая проблема, хотя и неприятная, а вот для крупных заведений, где рис – основа блюд, это не допустимое состояние.

В современной профессиональной рисоварке эти проблемы решены.

Весь процес приготування рису зводитися до його промивання та завантажити в чашу рисоварки з водою. Включивши рисоварку і вибравши режим приготування можна забути про постійну присутність. Весь процес пройде автоматично.

В розділі «Рисоварки і супниці професійні» можна знайти кухонну техніку з різним функціоналом, обсягом і різних виробників.

Хочете купити рисоварку? Телефонуйте!

Потрібна консультація з супниці? Зв'яжіться з нами!

Наші фахівці завжди готові надати будь-яку додаткову інформацію, яка допоможе підібрати професійну техніку для кухні!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner