Кошик
206 відгуків
+380 (50) 197-00-95
+380 (50) 302-41-94
вулиця Хоменка, 15, Черкаси, Україна
Є-груп - обладнання для успішного бізнесу
Залишити відгук

Барні холодильні вітрини, суші-кейси

купити вітрини для баруБарні холодильні вітрини і суші-кейси – це невід'ємний атрибут кафе, піцерій, суші-барів і невеликих супермаркетів, де продають кулінарію. Наявність барного холодильника дозволяє забезпечити збереження страв при належній температурі і презентації споживачеві кулінарних виробів в кращому вигляді. Найчастіше дане обладнання використовується для зберігання тістечок, напівфабрикатів виробів, готових кулінарних блюд, що вимагають прохолоди для максимального збереження їх у свіжому стані.

Конструкція барною холодильної вітрини

Барні вітрини розташовують на прилавку так, щоб споживач міг розглянути бажаний товар. Завдяки невеликим розмірам вітрину можна з легкістю встановити в будь-якому місці кафе. Конструкція такого обладнання складається з нержавіючої поверхні зі скляним опуклим корпусом для кращого огляду. Також у багатьох моделях передбачена підсвічування для більш рентабельного представлення продукції. З боку продавця конструкція холодильної вітрини оснащена спеціальними розсувними дверцятами, через які здійснюється доступ до товарів.

Принцип роботи

Традиційно барні вітрини підтримують температуру повітря всередині короба від 0 до +15С. Завдяки тому, що прохолодний повітря подається з нижньої, верхньої частини короба і з боків, страви рівномірно охолоджуються, а завдяки компресору не обвітрюються, зберігаючи первинний зовнішній вигляд і щільність. Враховуючи, що для проектування вітрин використовують екологічно чисті матеріали, продукти харчування не змінюють своїх смакових якостей і хімічних властивостей.

Переваги холодильних барних вітрин:

  • Компактність установки, що дозволяє розміщувати її на столі;
  • Можливість зберігати продукти харчування свіжими і презентабельними;
  • Простота у догляді, досить час від часу вимивати від продуктів поверхню, де вони лежать;
  • Невелика вартість обладнання;
  • Екологічно чисті, безпечні матеріали конструкції.

Щоб купити якісні вітрини для бару, варто відвідати онлайн-каталог нашої компанії. «Е-груп» реалізує товари тільки перевірених часом брендових виробників. Широкий асортимент обладнання дозволяє купити вітрину необхідних розмірів та дизайну, залежно від індивідуальних уподобань споживача.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner