Кошик
205 відгуків
+380 (50) 197-00-95
+380 (50) 302-41-94
вулиця Хоменка, 15, Черкаси, Україна
Є-груп - обладнання для успішного бізнесу
Залишити відгук

Пароконвектомати Unox

Професійні кухонні роботи для теплової обробки їжі Унокс/Unox (пароконвекционные машини), а також новинки від італійського заводу.

Старий бренд - надійні сучасні технології і перевірено довга служба Вашому бізнесу.

Компанія Унокс починає своє існування з 1990 року випуском печей, які стали попередниками сучасної лінійки LineMicro. З 1993 року виробництво було зосереджено на виготовленні комбінованих печей, що стали прабатьками сучасних пароконвектоматів Unox. Довгий час задовольнятися обладнанням могла тільки Італія, але на даний момент налагоджений експорт в 110 країнах завоював серця мільйонів користувачів.

Зараз компанія має в асортименті конвекційні печі для хлібопекарень і кондитерських цехів, універсальні та пароконвектомати для гастрономії.

Запорука успіху компанії полягає в двох словах: покращувати, спрощуючи. Продумана і досконала система управління пароконвектоматом дозволяє без вивчення талмудів літератури готувати вишукані страви, просто вибравши їх у програмі. І найважливіше – кожен раз продукт буде приготований однаково чудово.

Купити пароконвектомат Унокс – це отримати неперевершений італійський шик в кожній лінії. Дизайн корпусу дозволяє дійсно пишатися стилем такого апарату на Вашій кухні і викличе бажання показати його всім!

З кожним роком компанія Унокс відкриває все нові і нові представництва по всьому світу, одним з таких вже довгий час є ми. Завдяки професійному підходу до кожного клієнта ми підбираємо обладнання, яке на всі 100% підходить до виконання поставлених завдань на кухні. Кваліфікована сервісна підтримка дозволяє бути впевненим в обладнання і отримувати насолоду від його використання, абсолютно не замислюючись про неприємності.

А ми вже більше 10 років продаємо, запускаємо, обслуговуємо і ремонтуємо дану техніку.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner