Кошик
206 відгуків
+380 (50) 197-00-95
+380 (50) 300-99-76
вулиця Хоменка, 15, Черкаси, Україна
Є-груп - обладнання для успішного бізнесу
Залишити відгук

Сковороди перекидні, харчоварильні котли

Чим більше людей необхідно обслужити одночасно на підприємстві громадського харчування, тим гостріше стає питання про вибір високотехнологічного професійного обладнання, за допомогою якого можна якісно приготувати страви у великих обсягах. Така кухонна техніка повинна поєднувати в собі і велику місткість, і зручне управління, і економічність, при цьому вона повинна бути проста в обслуговуванні і експлуатації.

Сковороди перекидні і харчоварильні котли – обладнання, яке повністю відповідає всім цим вимогам.

Професійні сковороди перекидні

Опрокидывающаяся сковорода – це, як правило, підлогове обладнання, що складається з металевого корпусу, жарочної ємності різного об'єму, кришки, механізму перекидання і нагрівального елемента. Основні відмінності в конструкції у різних моделей і виробників незначні і в основному стосуються матеріалів, які використовуються для жарочної поверхні - чавун або нержавіюча сталь і механізму перекидання – ручний або автоматичний. Сковорода опрокидывающаяся – це багатофункціональна техніка, з допомогою якої, можна смажити, тушкувати, пасерувати різні продукти харчування.

Харчоварильні котли

Харчоварильні котли – сучасна теплова техніка, яка допомагає швидко готувати великі обсяги відварних продуктів. У пищеварочных котлах легко готуються будь-які перші страви, різні гарніри, напої.

Якщо спрощено, то конструкція пищеварочного котла – це металевий циліндр, закріплений на стійкій платформі, оснащений кришкою і нагрівальним елементом.

Інші особливості цього обладнання можуть значно відрізнятися. Ємність може бути знімною або не знімною, кришка – герметичній або не герметичною, механізм перекидання теж може не бути присутні в моделі, за типом нагріву і виду теплоносія – безліч варіантів і т. д.

Враховуючи необхідність приєднання пищеварочного котла до джерела водопостачання і каналізації, вибір цього обладнання повинен проводитися на стадії проектування заклади громадського харчування.

Компанія «Е-груп» займається не тільки постачанням професійного обладнання, яке представлене в нашому інтернет – магазині, але і надає нашим клієнтам повний пакет послуг по установці кухонної техніки «під ключ», а також супроводжує все обладнання сервісним обслуговуванням. Звертайтеся!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner