Кошик
206 відгуків
+380 (50) 197-00-95
+380 (50) 300-99-76
вулиця Хоменка, 15, Черкаси, Україна
Є-груп - обладнання для успішного бізнесу
Залишити відгук

Теплові вітрини

      Ароматна випічка, піца, курка, гарячі бутерброди, хот-доги – це ті продукти, які подаються в теплому вигляді, так як саме в такому стані вони мають кращий смак і апетитний запах. Як зберегти продукти в теплому вигляді? Наша компанія пропонує широкий ряд моделей теплових вітрин, які створені для того, щоб короткочасно зберігати і наочно демонструвати готові кулінарні шедеври в теплому вигляді.

Де знаходить своє застосування теплова вітрина?

Оптимальний діапазон температур зберігання готової випічки і інших продуктів – це від 0 до 90С. Будь-який заклад громадського харчування, таке як, ресторан, їдальня, піцерія, кафе, пекарня, бар, булочна, потребують належному зберіганні своєї продукції. Купівля теплової вітрини – це необхідність, яка допоможе Вашому бізнесу рости. Надаючи своїм клієнтам теплу, смачну, привабливу і ароматну їжу, Ви працюєте не одним днем, а на перспективу. Клієнти обов'язково стануть лояльними і постійними, відчувши, що Ви про них дбаєте.

Якщо приготоване блюдо охолоне, його можна розігріти в мікрохвильовій печі. Але, на жаль, після такого підігріву їжа не має смаку і аромату, яким вона володіла відразу після приготування. Професійне обладнання, а саме теплова вітрина ідеально підходить для тимчасового зберігання приготованих страв. Якщо розглядати настільні вітрини, то вони, як правило, оснащені великим і зручним оглядовим склом, що дає можливість клієнту розглянути продукцію з усіх сторін. Підсвічування в таких вітринах дозволяє привертати увагу потенційних клієнтів, ненав'язливо акцентуючи увагу на певному блюді або продукт, що тягне за собою стимулювання до здійснення покупки.

Різновиди теплових вітрин

Тепловые витрины, не смотря на огромное разнообразие моделей, имеют схожие технические характеристики. Основные отличия можно заметить в самом дизайне витрины и дополнительных функциях. Профессиональные тепловые витрины питаются от электрической сети 220В. Промышленные витрины рассчитаны на большое количество продукции, поэтому могут иметь до 5 полок для выкладки. Стекло на витринах может быть прямое, а также выпуклое. Конструкція теплового обладнання має вбудований термостат, який дозволяє підтримувати задану температуру всередині вітрини на протязі всього часу роботи обладнання. Залежно від знаходиться всередині вітрини продукції, температура може виставлятися від 30 до 90С.

Теплова вітрина може мати вбудований зволожувач, який дає можливість підтримувати заданий рівень вологості повітря усередині обладнання, що дозволяє виключити пересихання і пересихання продуктів і страв.

Наша компанія пропонує широкий спектр моделей теплових вітрин. Якщо Вам складно визначитися з моделлю вітрини, звертайтеся до наших консультантів за телефонами вказаними на сайті. Ми запропонуємо Вам актуальні і доступні ціни, проінформуємо про характеристики та переваги кожної моделі.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner