Кошик
206 відгуків
+380 (50) 197-00-95
+380 (50) 300-99-76
вулиця Хоменка, 15, Черкаси, Україна
Є-груп - обладнання для успішного бізнесу
Залишити відгук

Ларі з глухою кришкою

Морозильні скрині-ларі – різновид холодильного обладнання, яке застосовується в торговельних підприємствах та закладах громадського харчування і забезпечує збереження продуктів при низьких температурах.

Що ж таке скриня-морозильний ящик?

Будь-яка людина, при якому вимовлятися слово «скриня» або «ящик» ясно уявляє собі прямокутний короб для зберігання чого-небудь. І це повністю відповідає формі і призначенню морозильного ларя з глухою кришкою.

Основні особливості цього пристрою:

- горизонтальне виконання, що дає можливість легкого доступу до робочої камері;

- використання для зберігання практично всього внутрішнього об'єму скрині.

Великий робочий об'єм дозволяє зберігати в морозильних скринях продукцію, упаковану у великі ящики.

Морозильні ларі випускаються в двох модифікаціях, які мають різне призначення:

- з прозорою кришкою, застосовуються в торговельних закладах, виконують функцію не тільки зберігання продуктів, але і їх демонстрації;

- з глухою кришкою, використовуються кухонних або підсобних приміщеннях для тривалого зберігання швидкопсувних продуктів.

Морозильний лар з глухою кришкою - генератор «вічної мерзлоти» з температурним діапазоном від -10 до -24 градусів нижче нуля. Це забезпечує «шокову заморозку» продуктів, поміщених в морозильну скриню, і дає можливість тривалий час (від 8 до 74 годин) підтримувати низьку температуру при відключенні електроживлення.

Спеціальне ущільнення кришки скрині забезпечує підвищену герметичність і не дозволяє теплому повітрю проникати всередину, що також сприяє збереженню стабільно низької температури.

Управління ларем з глухою кришкою - абсолютно не клопітка справа. Сучасні моделі мають інтуїтивно зрозумілу панель управління, яка дозволяє швидко настроювати і контролювати необхідну температуру.

Ларі з глухою кришкою дуже прості в обслуговуванні і не потребують щоденного догляду. Розморожування та прибирання морозильної камери проводитися в міру необхідності без застосування миючих і чистячих засобів. При всіх перевагах морозильний лар має один істотний недолік – це велика площа, яку він займає.

В асортименті цього розділу представлені морозильні ларі з глухими кришками відомих виробників холодильної техніки. Всі моделі мають гарантію виробника і розраховані на тривалий термін експлуатації.

Обирайте – замовляйте! Ми швидко доставимо і встановимо морозильні ларі у будь-який куточок України!

Морозильные камеры со свойством шоковой заморозки так и без нее, только лучшие в нашем каталоге на сегодня лари, от известных и зарекомендовавших себя брендов. Камера с крышкой вертикального открывания замораживающая и сберегающая продукцию в леденящей мерзлоте от 10...до 24 С ниже нуля. Подходящий дизайн мотора морозилки, высочайшая износостойкость его комплектующих, а это главный орган проф типа морозилки, приятно долго и преданно проработает, как в вашем помещении для бизнеса, так и в доме, даче, подсобке. Вас порадуют идеальной заморозкой овощи, фрукты, продукты гастрономии.

Ми разом з вами до і після покупки морозильних скринь різних виробників, ємностей, кліматичних класів і виконань.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner