Кошик
206 відгуків
+380 (50) 197-00-95
+380 (50) 302-41-94
вулиця Хоменка, 15, Черкаси, Україна
Є-груп - обладнання для успішного бізнесу
Залишити відгук

Плити професійні

      Плити професійні купитиПрофесійна кухня потребує цілому ряді спеціалізованого обладнання. Але якщо говорити про епіцентрі кухні, то це професійна плита. Навколо саме цього обладнання кипить уся робота на кухні. Будь-який заклад громадського харчування має в своєму арсеналі плиту, так як приготування страв вимагає варіння, тушкування і смаження. Плити промислові купити в звичайному магазині електротоварів не вийде, так як це професійне обладнання. В нашому магазині представлені спеціалізовані плити для ресторанів, кафе, барів, їдалень, фаст-фудів та інших підприємств громадського харчування.

Наша компанія займається продажем високотехнологічного кухонного обладнання. «Е-Груп» реалізує промислові газові та електричні плити таких брендів, як: словенська ― Kogast, італійська – Apach, український - Кий-Ст. Ми здійснюємо доставку обладнання, технічне обслуговування і надаємо свою гарантію.

Яку професійну плиту вибрати електричну або газову?

      Найбільш затребувані плити промислові, як правило, електричні або газові. Індукційні також присутні на ринку, але не користуються великим попитом. Більш популярною моделлю професійної плити вважається електрична, оскільки вона не потребують спеціального підведення джерела живлення.

      Якщо розглядати газові плити, то вони істотно економічніше в експлуатації за рахунок низької вартості природного газу. Також газові плити мають перевагу швидко нагрівати посуд відразу після включення плити. Однак є незручність в тому, що такі плити мають строгі вимоги по розміщенню і оптимізації припливно-витяжної вентиляції. Духові шафи в газових плитах вимагають вправності кухаря, так як страви можуть нерівномірно подпекаться і підгоряти. Щоб виключити такий недолік, можна придбати газову плиту з електричною духовкою.

      Електрична плита, в свою чергу, не має недоліків, як біля газової плити, але також вимагає практики і напрацювання навичок на ній. Великою перевагою електричної плити є те, що її можна встановлювати в будь-якому місці, так як промислові електричні плити працюють від побутового напруги 220 в, а також і від промислового у 380 В. Якщо Ви прийняли рішення плити промислові купити, Вам не потрібно буде додатково прокладати газові комунікації.

     Профессиональные электрические и газовые плиты обладают большой производительностью, так как их мощность разительно превышает бытовые плиты. Для того чтобы готовить на таких плитах необходимо пройти соответствующую практику со специалистом, который давно работает с таким оборудованием.

      Электрические и газовые плиты бывают настольные и напольные, могут быть с духовкой или без. Можно приобрести сразу готовый комплект плиты с духовкой или выбрать отдельно плиту и духовой шкаф на свой вкус.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner