Кошик
198 відгуків
+380 (50) 197-00-95
+380 (50) 300-99-76
вулиця Хоменка, 15, Черкаси, Україна
Є-груп - обладнання для успішного бізнесу
Залишити відгук

Контактні грилі

контактний гриль українаГрилі-Саламандер – це контактні грилі, головне призначення яких – остаточне приготування м'ясних і рибних страв, кулінарних шедеврів з сиром, а також забезпечення завершального акценту продуктів, надаючи їм апетитною скоринки. За допомогою такого обладнання кухарям закладів громадського харчування вдається подати страви не тільки привабливого зовнішнього вигляду, але ще і гарячими. Гриль Саламандер – відмінний помічник на кухні, оскільки має ряд переваг, а саме:

  • Скорочує витрату масла при приготуванні страв, оскільки вони доготавливаются на решітці;
  • Надійність;
  • Високоефективне;
  • Зручність в роботі;
  • Довговічність;
  • Мобільність;
  • Дає можливість подати блюдо гарячим з хрусткою рум'яною скоринкою;
  • Не вибагливий у догляді;
  • Компактність.

Гриль Саламандер відмінно підходить для інтенсивної роботи у важких умовах, коли необхідно швидко і вчасно подавати страви в належному вигляді великої кількості відвідувачів. Найчастіше їх використовують у вуличних торгових точках, де подають гарячу шаурму, хот-доги в лаваші, французькі булки з начинкою та інші, не менш популярні страви швидкого приготування. Крім того, що з даними грилем істотно прискорюється процес обслуговування клієнтів, варто відзначити, що прямо пропорційно збільшується рентабельність бізнесу, тому приватним підприємцям дане придбання принесе подвійну користь: приплив нових клієнтів і, відповідно, значною прибутку.

Незважаючи на те, що страви швидкого приготування притискаються грилем, їх первинний смак залишається колишнім, а корисні властивості не втрачають своїх цінностей. Також варто відзначити, що з гриль Саламандер зникає необхідність використання жарочного масла, тому вдасться значно знизити викид продуктів горіння. Таким чином, гриль цілком функціонує без підключення витяжки в будь-якому зручному для вас місці, що значно скорочує витрати на монтаж додаткового обладнання і дозволяє мобільно використовувати гриль.

Купити контактний гриль в Україні можна, відвідавши каталог компанії «Е-груп». Серед широкого асортименту моделей грилів Саламандер ви обов'язково підберете для себе відповідну установку, яка буде тривалий час без додаткового обслуговування служити на благо процвітання бізнесу, радуючи ваших клієнтів відмінною подачею їх улюблених страв.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner