Кошик
206 відгуків
+380 (50) 197-00-95
+380 (50) 300-99-76
вулиця Хоменка, 15, Черкаси, Україна
Є-груп - обладнання для успішного бізнесу
Залишити відгук

Кухонні комбайни професійні

Всі без винятку підприємства громадського харчування займаються приготуванням великої кількості їжі. Обсяги будь-якого кафе або бару будуть більшими, якщо порівнювати з кухнею звичайної господині, яка готує в середньому на 4 людини. Тому маленьке кафе або ресторан потребує професійне кухонне обладнання, яке дозволить безперебійно готувати багато страв одночасно і в режимі конвеєра. Кухонний комбайн професійний – це один з найбільш затребуваний кухонних апаратів, завдяки яким сучасні кухарі створюють свої кулінарні шедеври.

Коли планується оформлення та наповнення професійної кухні ресторану або кафе, кухонний комбайн професійний – це одне з перших придбань, яке замовляє шеф-кухар. Оскільки, завдяки цьому приладу, кухар може зробити десятки страв швидко і якісно. Купити комбайни можна в будь-якому магазині побутової техніки, але тільки в магазині, де продається професійне обладнання для підприємств громадського харчування, Ви можете отримати кваліфіковану консультацію і гарантію якості продукції. Компанія «Е-груп» займається реалізацією технологічного обладнання для ресторанів і пекарень. У нас величезний вибір, відмінна якість, прийнятні ціни і гідний сервіс.

Якщо говорити про функціональність кухонних комбайнів, то вони можуть мало чим відрізнятися від побутового обладнання. Основна відмінність – це потужність, яка допомагає кухонному комбайну професійного справлятися з великими обсягами продуктів з метою приготувати багато страв за короткий проміжок часу. Комбайн – універсальне обладнання, яке здатне робити фарш, замішувати, перетирати, нарізати скибочками, шаткувати, подрібнювати, а також товкти пюре і готувати паштет.

Основні можливості і функції професійного кухонного комбайна

Кухонный комбайн для профессиональной кухни – это современный электрический прибор, который состоит из следующих элементов:

  • Мотор;
  • Рабочие чаши;
  • Комплект насадок.

Управляется комбайн, как правило, с помощью панели управления, которая расположена на корпусе аппарата. Формы комбайнов могут быть разные, цвет корпуса преимущественно стальной. Все модели профессиональных комбайнов предназначены для выполнения широкого спектра работ, а именно: выжимание, перемалывание, взбивание, шинкование и т.д.

Самым важным элементов в комбайне является мотор. Так как именно от скорости вращения мотора зависит мощность этого аппарата. Скорости в комбайне могут быть разные, так как для перемешивания продуктов нужна не сильно большая скорость, а для измельчения – более быстрый режим. Рабочие чаши для профессионального кухонного комбайна чаще всего изготавливаются из металла, так как это увеличивает их срок эксплуатации. Но также существуют модели со стеклянными и пластиковыми чашами. Объемы чаш, как правило, колеблются от 2 л до 7 л.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner