Кошик
206 відгуків
+380 (50) 197-00-95
+380 (50) 300-99-76
вулиця Хоменка, 15, Черкаси, Україна
Є-груп - обладнання для успішного бізнесу
Залишити відгук

Прасувальні катки професійні

Прасувальний каток професійний – це необхідне придбання для пралень, хімчисток і готелів. Гладити білизну звичайними прасками займає багато часу і вимагає докладання додаткових зусиль. Для того щоб налагодити промислову прасування білизни, має сенс скористатися спеціалізованим обладнанням, яким і є прасувальний каток професійний.

На ринку спеціалізованого обладнання існують різновиди прасувальних катків. Одним з найбільш затребуваних вважається прасувальний каток валкового типу.

Принцип дії професійного ковзанки валкого типу

Білизна проходить між валком і спеціальної увігнутою поверхнею машини. Результатом роботи такого катка є ідеально отглаженное білизна. Така машина призначена для прасування прямої білизни, такого як: скатертини, простирадла, підодіяльники, наволочки, рушники і т. д. Крім прямого призначення професійні машини оснащені набором корисних функцій. Наприклад, прасувальні катки професійні виробника Miele, які представлені в нашому магазині, мають складний механізм. Така машина може зберігатися в складеному вигляді в період, коли вона не затребувана. Також машини Miele мають зручний механізм транспортування – колеса, завдяки яким прасувальна машина може пересуватися по кімнаті або приміщенню.
Важливою характеристикою професійних прасувальних катків є безпека при експлуатації. Всі сучасні прасування апарати мають пристрій захисту пальців. Мотор на прасувальній дошці миттєво відключається, якщо пальці оператора ризикують потрапити в паз між валом і прасувальної мульди. Обпектися або травмуватися, працюючи з сучасної прасувальної машиною, практично, неможливо.
Валкові професійні прасувальні машини Miele дозволяють гладити і звичайні речі, які не є широкоформатними, як постільна білизна. Сорочки, блузи, спідниці і штани також можна прасувати з допомогою обладнання Miele. Ви можете регулювати швидкість обертання валика, так як прасувальні машини мають різні режими роботи, які безпосередньо залежать від вологості білизни.
Прасувальні катки німецького виробника Holek також мають ряд своїх переваг, які відрізняють їх від інших ковзанок, а саме:

  • Можливість прасування не тільки прямої білизни, але і фасонних моделей одягу.
  • Машина може працювати без води. Для розгладження складок можна додатково включати функцію пара.
  • Складна конструкція. Це дозволяє не захаращувати приміщення, коли немає потреби в експлуатації машини.

Компанія «Е-груп» (Україна) реалізує професійні прасувальні катки надійних виробників. З нашим обладнанням Ваша готель, хімчистка або ательє, буде працювати безперебійно. Одяг та білизна завдяки нашому обладнання буде завжди ідеально випрасуваний.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner