Кошик
206 відгуків
+380 (50) 197-00-95
+380 (50) 302-41-94
вулиця Хоменка, 15, Черкаси, Україна
Є-груп - обладнання для успішного бізнесу
Залишити відгук

Стерилізатори для ножів

Ніхто не дивується, коли в медичному установа бачить стерилізатор для інструментів. Але мало хто знає, що стерилізатори мають бути і на кухні.

Саме для професійної кухні необхідно приести стерилізатор для ножів. А його наявність в цехах м'ясопереробних підприємств просто обов'язково!

Дотримання санітарних норм при обробці продуктів – є основною умовою для нормальної роботи підприємства громадського харчування.

Ножі – це кухонний інструмент, без якого не обходиться жодна кухня. Вони постійно використовуються в основних технологічних процесах приготування і вимагають до себе особливої уваги та більш ретельного догляду. Ідеально вимити ніж практично неможливо, основні місця забруднень малодоступні. Тому для дотримання чистоти необхідні стерилізатори для ножів.

Ультрафіолетовий стерилізатор – найзручніший вид стерилізаторів для ножів. Він простий за конструкцією і дуже простий в експлуатації. В основі його роботи лежить використання властивостей ультрафіолетового випромінювання. Бактерії та мікроби під дією ультрафіолету втрачають здатність до розмноження і гинуть. Лабораторні дослідження показали, що після ультрафіолетового випромінювання гинуть до 98% всіх патогенних мікроорганізмів. Ультрафіолетовий стерилізатор для ножів являє собою, як правило, навісний шафка, виконаний з нержавіючої сталі. Усередині шафки розташовані спеціальні тримачі для ножів і ультрафіолетова лампа.

Розміри стерилізатора безпосередньо залежать від кількості стерілізуемих ножів і в залежності від моделі можуть вміщати від 8 до 24 штук. Тривалість стерилізації регулюється за допомогою таймера, розміщеного на корпусі пристрою.

Мінімальний цикл стерилізації становить 30 секунд, максимальний 120 хвилин. У стерилізатор необхідно поміщати миті і сухі інструменти. Ультрафіолетовий стерилізатор ножів забезпечить високі вимоги до гігієни і гарантує повний захист від мікробних і бактеріальних забруднень на будь-якій кухні або спеціалізованому підприємстві.

Купити ультрафіолетовий стерилізатор для ножів можна у цьому розділі нашого інтернет-магазину. Тут представлені пристрої відомих виробників кухонного обладнання Hurakan і Forcar. Ми готові надати необхідну інформацію та підібрати кухонне обладнання для бізнесу будь-якого розміру і формату. Звертайтеся!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner