Кошик
206 відгуків
+380 (50) 197-00-95
+380 (50) 300-99-76
вулиця Хоменка, 15, Черкаси, Україна
Є-груп - обладнання для успішного бізнесу
Залишити відгук

Нейтральне обладнання з нержавіючої сталі

Нейтральне обладнання – це одна з необхідних складових професійної кухні, а також цехів і підприємств харчової промисловості. Правильний вибір засобів даного типу значно скорочує поточні витрати, дозволяє оптимально використовувати надані виробничі площі, а також економить найцінніший людський ресурс – час, який витрачає персонал на виконання тієї чи іншої операції.

Актуальність нейтрального обладнання для підприємця

Нейтральне обладнання з нержавіючої сталіДані аксесуари є невід'ємною частиною будь-якого закладу громадського харчування, де кулінарні страви готуються на кухні. Від якості, функціональності і безпеки обраного нейтрального обладнання залежить те, наскільки ефективно і швидко буде працювати персонал. Це прямо впливає на якість їжі, що готується продукції, що важливо для рентабельності підприємства.

Купити меблі з нержавійки можна, ознайомившись з широким асортиментом товарів, поданій на сайті нашої компанії. Ми пропонуємо вироби, виготовлені кращими брендовими виробниками, що завоювали довіру споживачів у всьому світі. Продукція має гарантійний термін, відповідає стандартам якості та безпеки експлуатації, що важливо для підприємця, який прагне зробити вигідне капіталовкладення.

Чому нержавіюча сталь

Дані матеріал володіє рядом незаперечних переваг, головними з яких є:

  • Екологічність. Нержавіюча сталь не вступає в реакцію з продуктами харчування і не окислюється при попаданні рідини на обробну поверхню.
  • Матеріал витримує перепади температур, не змінюючи своїх фізико-хімічних властивостей.
  • Нержавіюча сталь міцна, її важко пошкодити при адекватної експлуатації.
  • Відсутність пор на поверхні цього матеріалу забезпечує безпеку використання, оскільки у виробах не розвиваються мікроби і бактерії.
  • Простота догляду – вироби з нержавіючої сталі достатньо час від часу рятувати від накопичилася після готування бруду за допомогою традиційних неабразивних миючих засобів.
  • Доступна вартість. На сьогоднішній день нержавійка не є дефіцитом і може бути доступна в ціні кожного споживача нашої країни, особливо якщо ви відвідаєте каталог нашої компанії.

Яке обладнання можна придбати в «E-group»

  1. Столи – обробні поверхні, без яких не обійтися на кухнях закладів громадського харчування;
  2. Стелажі – вироби призначені для зберігання посуду, столових приладів, каструль. Використовуються також для викладки готових кулінарних страв в зал;
  3. Шафи – в них зберігаються продукти і не продуктові вироби, які після будуть піддаватися термічній або будь-якої іншої обробки.
  4. Візки – необхідні аксесуари для сервірування та прибирання столів у залі кафетерію, ресторану, їдальні.

Замовити вподобані вироби ви можете прямо зараз, зв'язавшись з менеджерами компанії будь-яким зручним для вас способом.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner