Кошик
206 відгуків
+380 (50) 197-00-95
+380 (50) 300-99-76
вулиця Хоменка, 15, Черкаси, Україна
Є-груп - обладнання для успішного бізнесу
Залишити відгук

Сокоохолоджувачі для напоїв

В харчуванні, як і в моді, є популярні тренди. І один з таких трендів – здорове харчування, складовими якого є фруктові соки. Вживати соки прийнято і в спортивних клубах і ресторанах, в барах.

Для презентації, зберігання і охолодження соків використовується атрибутика – сокоохолоджувачі. З ними можна охолоджувати готові соки/напої та навіть воду до потрібної температури. Але все ж яскраві соки виглядають в ємностях сокоохладителей ефектніше.

Всі сокоохолоджувачі мають приблизно однакову конструкцію і складаються з:

- контейнерів для соків, які закріплюються на корпусі;

- станції охолодження;

- пристроями, що перемішують, для того щоб соки охолоджувалися рівномірно;

- крана для розливу соку;

- панелі управління, яка включає регулятори температури.

Єдине чим можуть відрізнятися сокоохолоджувачі – спосіб перемішування. В залежності від того, який пристрій застосовується для перемішування напою, сокоохолоджувачі діляться на два типи - активаторный і фонтанний.

В якості пристроями, що перемішують до сокоохладителях активаторного типу використовують лопатевий вентилятор. Апарати такого типу простіше по конструкції і дешевше за ціною.

В апаратах фонтанного типу перемішування соку відбувається за рахунок роботи заглибного насоса. Ціна на такі сокоохолоджувачі значно вище активаторних.

Що врахувати при виборі сокоохладителя?

До вибору сокоохладителя, як і до вибору усього професійного обладнання для бізнесу, потрібно підходити обдумано і врахувати всі умови роботи і експлуатації.

По – перше: необхідно врахувати можливий обсяг реалізації соків у вашому закладі і залежно від цього вибрати кількість ємностей і їх обсяг выбираемом сокоохладителе.

По – друге: вибрати сокоохолоджувач за типом перемішування в залежності від асортименту соків, запланованих до реалізації. Для соків, що містять м'якоть, краще вибирати сокоохолоджувач активаторного типу.

По – третє, визначитися з температурним режимом.

При всій простаті вибору можуть залишитися незрозумілими багато моментів, які допоможуть вирішити фахівці нашого інтернет – магазину. Маючи багаторічний досвід у комплектації різних бізнесів, професійним торговим і кухонним обладнанням, вони допоможуть вибрати найбільш вигідних і прийнятний варіант сокоохладителей.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner