




Тістоміс Fimar 18 SN
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тістомісильна машина для харчової промисловості Fimar (фимар) 18 SN в наявності в Харківському магазині "Е-груп"!
Промислова установка по замісу тіста, трифазна, складається з міцного споруди, регулює силу натяжки і обертального дії. Тісто виходить з прекрасним насиченням кисню; отримує м'якість і однорідність, легкість у розпушенні і дозволяє приготувати смачні вироби.
Тільки для Вас супер ціна і річна гарантія!!!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fimar |
| Країна виробник | Італія |
| Вид обладнання | Тістоміс |
| Кількість швидкостей роботи | 1 |
| Номінальна споживана потужність | 750 Вт |
| Номінальна напруга | 380 В |
| Сфера використання | Харчова промисловість, HoReCa |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 600 мм |
| Довжина | 390 мм |
| Ширина | 670 мм |
| Опис ємностей і насадок | |
| Кількість ємностей | 1 шт. |
| Матеріал ємності | Нержавіюча сталь |
| Продуктивність | |
| У кг за годину | 54 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 56 |
| Гарантійний термін | 12 |
| Максимальна швидкість обертання | 90 |
| Матеріал | Метал |
| Об'єм 1 ємкості | 2200 |
| Тип обладнання | Професійне |
| Кількість тесту за цикл | |
| Маса | 18 без упаковки |
| Габарит дезі | |
| Параметри | 210*360, мм |
- Ціна: 61 230 ₴

