Кошик
206 відгуків
+380 (50) 197-00-95
+380 (50) 302-41-94
вулиця Хоменка, 15, Черкаси, Україна
Є-груп - обладнання для успішного бізнесу
Залишити відгук

Дегідратори для сушки продуктів

Дегідратор – це електронний пристрій, сушарка, яка забирає вологу з овочів, грибів, трав, фруктів, горіхів і ягід, збільшуючи їх термін придатності, але зберігаючи всі корисні вітаміни і мінерали в колишньому вигляді. Дегідрації або зневоднення відбувається завдяки потоків теплого повітря, який рясно і регулярно впливає на вибраний вами продукт харчування.

Дегідратори для сушки продуктів

Складно недооцінити важливість цього пристрою в контексті сироїдіння. Дегідратор дозволяє висушити продукти і приготувати різноманітні страви такої кухні. Завдяки йому, можна приготувати сироїдні пироги, піца, хлібці і зробити заготівлі фруктів, овочів, трав або самостійно приготувати спеції. Дегідратори також будуть корисні в приготуванні пастили, йогуртів або валянье риби і м'яса. Тут велике значення має збереження смаку продуктів, яке забезпечує дегидратор. Перевагою цього приладу є також можливість виставити оптимальну для конкретного продукту температуру сушіння.

Сучасні дегідратори для сушки продуктів – це контейнери або шафки, невеликого розміру, усередині яких розміщені піддони для нарізаних плодів. Якщо це пристрій знадобилося вам для професійних цілей, і буде служити вам помічником на кухні у закладі, ви можете придбати у нас велике пристрій, вибравши дегидратор з більш ніж 10 піддонами.

На що варто звернути увагу при виборі дегідратору?

  • Дегідратори бувають з горизонтальним і вертикальним потоком повітря. Вважається, що горизонтальний більш рівномірно готує їжу;
  • Залежно від мети придбання (для будинку або для виробництва, заклади) варто вибирати кількість лотків, піддонів, які розміщені в приладі. Їх кількість вимірюється від 5 і до декількох десятків піддонів.
  • Горизонтальні дегідратори дозволяють готувати страви з тіста, в'ялити рибу і м'ясо і зайнятися приготуванням молочних продуктів.
  • Цінова політика на дегідратори значно відрізняється в залежності від потужності та обсягів продукції, з якої одночасно може працювати пристрій. Для домашніх потреб, ви зможете придбати дегідратор для сушіння продуктів в діапазоні від 6 тисяч гривень. Для виробництва вам, безумовно, знадобиться більш трудомістке пристрій.

Дегідратори із задоволенням використовують не тільки в пунктах громадського харчування і харчової індустрії, а й у домашніх умовах. Купуючи в "Є-груп" дегідратори Hendi, Excalibur, Alpfrigo, Ви отримуєте професійну консультацію продавців, гарантію, доставку, технічну підтримку.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner