Кошик
206 відгуків
+380 (50) 197-00-95
+380 (50) 300-99-76
вулиця Хоменка, 15, Черкаси, Україна
Є-груп - обладнання для успішного бізнесу
Залишити відгук

Професійні миючі засоби і хімія для horeca

      Професійна хімія для пароконвектоматів, печей і посудомийних машин.

      Компанія «E-Груп» рада надати вам унікальний асортимент професійної хімії від європейських і світових виробників. Наш асортимент – це товар, який підтвердив свою якість на професійних кухнях і підприємствах усього світу і отримав схвалення провідних фахівців Європи.

Відділ професійної хімії представляє Вам ополаскивающие і миючі засоби для посудомийних машин, таблетки для пароконвектоматів, чистячі засоби для витяжок і так далі

У нашому каталозі представлена професійна хімія для пароконвектоматів від всесвітньо відомої компанії Rational, яка є провідним виробником даного виду товару. Також на полицях нашого інтернет магазину Ви знайдете представників італійської компанії Unox, мультибренда Whirpool, Есосһем та інших всесвітньо відомих брендів.

Відчистимо ВСЕ!!!

      Без чего нельзя представить любое современное заведение? Конечно же без чистого оборудования! Каждый уважающий себя предприниматель просто обязан уделять должное внимание чистоте своих владений. Будь то кафе, гостиница, прачечная, супермаркет или просто профессиональная кухня, она не обойдется без качественной химии, которая, в первую очередь, славится своим качеством.

      Отдельно стоит отметить сложность выбора профессиональной химии. Поскольку не каждый предприниматель (или просто обслуживающий устройство персонал) знаком со всеми тонкостями химических средств, наши менеджеры, которые являются первоклассными специалистами в этой отрасли, с огромным удовольствием помогут Вам определится с выбором необходимого средства.


    

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner