Кошик
205 відгуків
+380 (50) 197-00-95
+380 (50) 302-41-94
вулиця Хоменка, 15, Черкаси, Україна
Є-груп - обладнання для успішного бізнесу
Залишити відгук

Теплові столи для підігріву тарілок

Тепловий стіл – один з важливих елементів технологічного ланцюжка обладнання на професійній кухні.

Особливо по достоїнству оцінять наявність теплового столу в закладах, де надаю послуги з організації банкетів. Подати на столи одночасно велику кількість порцій гарячого практично неможливо, якщо не обладнана кухня тепловим столом.

Основна функція теплового столу – підігрів чистих тарілок або тимчасове зберігання тарілок з стравами до моменту видачі.

Зовні, теплової стіл – це стіл-тумба з полицями, на яких розміщують тарілки. Якби не нержавіюча сталь, з якої зроблені всі теплові столи, то його можна було б прийняти за бабусин стіл. Але на відміну від старих дерев'яних, у сучасних теплових столів дверцята бувають не тільки орними, але і розсувними.

За своїм технічним оснащенням, теплові столи - це електричні пристрої, які за допомогою нагрівальних елементів можуть підтримувати температурний режим від 30 до 90 оС. Деякі моделі теплових столів додатково мають керовані функції підтримки вологості і конвекційне розподіл повітря. Управління вибором температури або вологості, як правило, розташовується на передній стінці теплових столів і складається з простих терморегуляторів і кнопкових вимикачів.

Столи теплові працюють від стандартного напруги і відрізняються досить економним споживанням електроенергії.

На що звернути увагу при виборі столу для підігріву тарілок?

При виборі теплового столу необхідно врахувати наступні фактори:

- габаритні розміри устаткування – якщо висота столу стандарту і складає 850 мм, то довжина і ширина, можуть бути різними;

- місткість – кількість комплектів тарілок, які можна одночасно розмістити в тепловому столі, впливає не його розміри і потужність;

- додаткові функції теплового столу – наявність парозволоження і конвекційного розподілу повітря.

У цьому розділі нашого інтернет-магазину представлені кілька моделей теплових столів відомих виробників. У нас можна не тільки отримати кваліфіковану консультацію щодо вибраного обладнання, але замовити повний пакет послуг з його встановлення «під ключ», а також подальшого сервісного обслуговування. Звертайтеся і Ваша кухня наповнитися самим необхідним професійним обладнанням з гарантією якості!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner