Кошик
206 відгуків
+380 (50) 197-00-95
+380 (50) 300-99-76
вулиця Хоменка, 15, Черкаси, Україна
Є-груп - обладнання для успішного бізнесу
Залишити відгук

Льдокрошители, подрібнення льоду

Подрібнювачі льоду, льдокрашители е-груп Подрібнювач льоду, льдоизмельчитель, крашер для льоду – це все назви відносяться до пристроїв для подрібнення льоду в професійній сфері громадського харчування. Подрібнювачі льоду – вузькоспеціалізоване обладнання, яке служить для виконання однієї функції – швидке дроблення харчового льоду до необхідного розміру. Як правило, подрібнення льоду, застосовуються в барах і ресторанах, для виготовлення охолоджених напоїв, десертів, супів. Подрібнювачі льоду можуть бути механічними (ручними) і електричними. Природно, що найбільш затребувані в професійній сфері - електричні подрібнювачі для льоду.

Сучасний подрібнювач льоду (електричний) – це компактний високопродуктивне сучасне обладнання, оснащене зрозумілою системою управління і має естетично привабливий і функціональний дизайн.

Принцип роботи у всіх подрібнювачах для льоду однаковий: кубикові або пальчиковий лід засипається в спеціальну ємність і подрібнюється високоміцними ножами до потрібного розміру. Розмір подрібненого льоду можна регулювати за допомогою зміни відстані між ножами. Враховуючи специфіку роботи льдокрошители випускаються з ударостійких матеріалів: нержавіючої сталі, пофарбованої сталі, ударостійкого пластику. Багато моделі, представлені на ринку, оснащені спеціальним захистом від перегріву.

Електричні подрібнювачі для льоду можуть бути горизонтальними або вертикальними.

Вертикальні крашери для льоду мають такий же зовнішній вигляд, як і блендери. Але на відміну від блендерів вони обладнані спеціальною насадкою для вивантаження льоду. Їх перевага перед горизонтальними полягає в тому, що в готовий лід можна вивантажувати безпосередньо в склянку напою. Це значно економить час приготування коктейлів і спрощує роботу персоналу.

У цьому розділі нашого інтернет-магазину представлені різні подрібнювачі для льоду різної цінової категорії від провідних виробників. Все обладнання має гарантію виробників.

Якщо вам потрібно купити професійний подрібнювач для льоду – ви завжди можете розраховувати на професійну консультацію наших фахівців по цій групі товарів. Враховуючи всі індивідуальні вимоги, умови експлуатації та розміри бізнесу, ми підберемо для вас оптимальний варіант подрібнювача для льоду. Звертайтеся!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner