Кошик
206 відгуків
+380 (50) 197-00-95
+380 (50) 300-99-76
вулиця Хоменка, 15, Черкаси, Україна
Є-груп - обладнання для успішного бізнесу
Залишити відгук

Холодильні шафи для бару і вина

холодильники для винаЛюбителі вина чудово знають, що зберігати напій слід в належних умовах. Сьогодні виробники пропонують придбати холодильники для вина, оскільки дане обладнання є відмінною інвестицією для тих, хто прагне створити власну винотеку, а можливості обладнати винний льох з ідеальними умовами зберігання немає.

Так, компанія «Е-груп» пропонує шанувальникам напою богів придбати якісне обладнання, як гідну альтернативу погребу – винний шафа, що відповідає параметрам, необхідним для якісного тривалого зберігання напою.

Холодильник для вина повинен бути таким, щоб протягом кількох років вино могло дозрівати, зберігаючи при цьому свої смакові якості та хімічний склад. Для цього варто купувати устаткування перевірених виробників, яке реалізує наша компанія.

Параметри холодильників для вина

Щоб зберігати напій в належних умовах, шафи повинні відповідати таким вимогам:

  • Забезпечувати певну вологість;
  • Підтримувати стабільно невисоку температуру;
  • Бути затемненими;
  • Виключати вібрації і проникнення сторонніх запахів.

Принцип роботи винних шаф дуже схожий з традиційними холодильниками, однак, у них є деякі особливості, які допомагають досягати перерахованих вище умов. Обладнання може бути різне за габаритами, тому, перш ніж придбати його, слід визначитися з площею приміщення, в якому воно буде встановлено.

Основні особливості винних шаф від «Е-груп»

Компанія «Е-груп» пропонує купити холодильники для вина різної конфігурації від брендових світових виробників. Дане обладнання ефективно підтримує необхідний мікроклімат для зберігання вина. Серед широкого асортименту запропонованих моделей ви можете купити двозонний шафа, оскільки червоні і білі вина слід зберігати на різних полицях при різних температурах. Існує також кілька рівнів закладки, відрізняються температурою, яка зростає знизу нагору. Спеціальні терморегулятори шаф дозволяють самостійно виставляти необхідну температуру.

Купуючи у нас, ви будете впевнені в якості та ефективності обладнання, яке тривалий експлуатаційний термін прослужить без перебоїв.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner