Кошик
206 відгуків
+380 (50) 197-00-95
+380 (50) 302-41-94
вулиця Хоменка, 15, Черкаси, Україна
Є-груп - обладнання для успішного бізнесу
Залишити відгук

Пароконвектомати Apach

 

У нашому каталозі ви можете замовити пароконвектомати Apach за максимально доступною ціною. Apach – це високоякісне італійське обладнання для закладів громадського харчування. Крім того, робота з такими пароконвектоматами доставить кухарям задоволення, а установка професійного обладнання дозволить вам підвищити якість приготовлених страв.

      Переваги італійських пароконвектоматів від Apach

Кожна модель оснащена температурним зондом з додатковою опцією DELTA tº, завдяки якій можна готувати з максимальною точністю. DELTA tº дає можливість зберігати невелику різницю температур камери і продукту, що зводить втрату ваги до мінімуму.Крім того, істотно знижуються втрати тепла при готуванні. Досягаючи необхідної температури продукту – піч вимикається самостійно.

Варто відзначити, що піч передбачає 3 методи готування: гаряче повітря, пар або їх комбінація. Таким чином, пароконвектомат може виконувати до 80% всіх операцій по приготуванню страв!

Зверніть увагу і на зручне цифрове управління, яке дозволяє встановити десятки програм для приготування багатьох страв. Налаштуйте необхідну вологість, різні рецепти і температуру. Пароконвектомат від Apach впорається з будь-яким завданням!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner