Кошик
206 відгуків
+380 (50) 197-00-95
+380 (50) 300-99-76
вулиця Хоменка, 15, Черкаси, Україна
Є-груп - обладнання для успішного бізнесу
Залишити відгук

Обладнання для пральні

пральні машини Electrolux для пралень«Е-груп» пропонує професійне обладнання для пралень. Всім відомі такі марки, як Whirlpool або Electrolux, їх високу якість і надійність. Саме цю техніку професійного рівня ви знайдете в нашому каталозі.
Серед асортименту:
• професійні пральні машини Whirlpool і Electrolux для пралень. Пральні машини Electrolux і Whirlpool розраховані на великі завантаження і тривалу роботу без перерв;
• прасувальні катки різних модифікацій;
• ліцензійні деталі даних конструкцій.

 

Прасування і пральні машини Whirlpool і Electrolux

Якщо ви збираєтеся відкрити власну справу, пов'язану професійної пранням, пральні та прасування машини Electrolux Whirlpool і з нашого каталогу будуть більш ніж доречні. Більше того, крім якісної побутової техніки, ми пропонуємо безліч супутніх послуг, таких, як сервісне обслуговування.
У нас працюють найкращі фахівці, які мають сертифікати на ремонт сверхтехнологичного обладнання. Таким чином, співпрацюючи з нашою компанією, ви отримуєте не тільки всі необхідні пральні та прасування машини Whirlpool або Electrolux для пралень, але і їх комплексне обслуговування на належному рівні.

Переваги співпраці з «Е-груп»
Наша компанія вже вісім років займається постачаннями і обслуговуванням високотехнологічного прасувального і прального обладнання Electrolux і Whirlpool для професіоналів. Це чималий термін, який дозволив нам накопичити досвід, заробити репутацію надійних партнерів.
Серед переваг замовлення техніки в «Е-груп»:
• професійний сервіс;
• індивідуальний підхід до кожного клієнта (гнучка система знижок, акції, що проводяться регулярно);
• в гарантійних випадках кошти повертаються у повному обсязі;
• оплата продукції після доставки.
Наші слова підтверджені справами, що підтверджують численні відгуки, а також прекрасно функціонуюча техніка в ряді великих супермаркетів, піцерій і так далі.
Для замовлення, зв'яжіться з нашими менеджерами по телефону або безпосередньо в офісі. Виставкові центри «Е-груп» є у Києві, Дніпропетровську, Харкові та Одесі.

 

Професійне обладнання для пралень

В нашому каталозі ви зможете вибрати і замовити професійні прасувальні катки, пральні та сушильні машини для пралень від провідних виробників HOLEK LAVANDA, Whirlpool, Electrolux і LG. В «Е-груп» представлено сертифіковане професійні прасувальні машини і пральне обладнання для пралень за найбільш вигідною ціною, оскільки ми є прямим постачальником запропонованої продукції. Ознайомтеся з асортиментом товарів в електронному каталозі або загляньте в наші виставкові центри, розташовані в Харкові, Києві, Одесі і Дніпропетровську.

Додаткові можливості
«Е-груп» готовий надати не тільки широкий асортимент обладнання, але і запропонувати послуги з його встановлення "під ключ", що включає в себе: створення проекту і підбір необхідного обладнання, встановлення на об'єкті. Наші досвідчені фахівці зможуть швидко налаштувати техніку для пральні, додатково підключивши систему для дозування мийних засобів. Ми також надамо гарантію на все встановлене обладнання. Крім того, ви отримаєте детальну консультацію хіміка-технолога по організації процесу прання. Завдяки нам ви зможете сконцентруватися на більш важливих справах, а всі технічні питання довірити фахівцям «Е-груп»!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner