Кошик
206 відгуків
+380 (50) 197-00-95
+380 (50) 300-99-76
вулиця Хоменка, 15, Черкаси, Україна
Є-груп - обладнання для успішного бізнесу
Залишити відгук

Коптильні електричні промислові

Копчення м'яса і риби, гаряче або холодне, своїми руками – це можливість приготувати смачне ласощі, в екологічності якого ви будете впевнені. Крім того, у ресторані вищого класу або стильному пабі, наявність коптильні для власного виробництва практично необхідно. Адже це дозволить підвищити відвідуваність і, отже, продуктивність всього підприємства.
«Е-груп» пропонує якісні електричні печі-коптильні для промислового використання в різних обсягах. Серед асортименту ви знайдете відомі, давно позитивно зарекомендували себе марки, такі як Istoma ("Істома") або Helia Smoker.

 

Електричні печі для копчення Істома

Копчення на вулиці – класика, але цей процес вимагає багатьох зусиль і практично неможливий в промислових масштабах. Функціональна альтернатива – електричні печі з металу для гарячого і холодного копчення, своєрідні коптильні нового часу, в яких продукція обробляється температурою і димом, без вогню. Неповторний аромат досягається за рахунок використання дерев'яної тріски, яка розміщується в спеціальному відсіку.
"Істома" виробництва TTM – прекрасний зразок якісного і практичного обладнання. Печі "Знемога" дозволять створити природні продукти холодного або гарячого копчення.
В асортименті коптильні Istoma з об'ємом закладки сировини аж до 500 кілограм. Використовувати дане обладнання можна в ресторанах, приватних будинках, піцеріях і так далі.

 

Промислові печі для копчення від "Е-груп"

Наша компанія займається поставкою електричних печей для холодного та гарячого копчення досить давно, щоб напрацювати досвід і добру репутацію. Ми вісім років на ринку і надаємо не тільки устаткування, але і якісне, високопрофесійне сервісне обслуговування. Якщо ви замовляєте промислові коптильні у нашому каталозі, ви отримуєте:
• найкращі ціни на вітчизняному ринку;
• оплату після доставки обладнання;
• стовідсоткове повернення вартості в гарантійних випадках;
• сервісні послуги сертифікованих фахівців.
Крім того, ми практикуємо індивідуальний підхід до кожного клієнта, регулярно проводимо акції та розпродажі.
Для замовлення обладнання Istoma ("Істома"), зв'яжіться з профільним менеджером, або зверніться в один з наших центрів в Дніпрі, Києві, Одесі чи Харкові.

 

Коптильні гарячого і холодного копчення

Нержавеющие металлические емкости, содержащие решетки и поддон. Название коптильня означает, что пища, которая находится внутри, подвергается дымовой и тепловой атаке. Результатом становится непревзойденный и неповторимый вкус. Копчение бывает горячим и холодным. 
Самым простым и быстрым видом копчения является горячий (45-50 С в течении 1-5 часов). Обратная сторона медали это холодное копчение (20-25 С на протяжении 2 дней). 
Говоря уже о профессиональных коптильнях, то они являются электрическими 380 В с загрузкой до 500 кг.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner