Кошик
192 відгуків
+380 (50) 197-00-95
+380 (50) 300-99-76
проспект Олександра Поля, 11, 3 поверх, Дніпро, Україна
Є-груп - обладнання для успішного бізнесу
Залишити відгук

Ролети алюмінієві, сталеві

Чому треба придбати в "Е-груп (Дніпро)" ролетні системи: ролетні ворота, гаражні ролети, захисні ролети?

    Ответ на этот вопрос прячется в определении. Система роллетов – это в первую очередь безопасность (охрана), которая не только оградит от не нужного внимания (особо актуальная тема для тех, кто живет на первых этажах), но и выполняет защитную функцию (в таких случаях как град, дожди и подобное, роллеты оконные спасут ваше помещения от порчи). Имея немалое количество исполнения цветового окраска, а это и особенность в декоративных элементах фасада, подчеркивает именно ваш стиль.

    Какие модификации есть? 

     Защитные роллеты алюминиевые

Запінені алюмінієві профілю володіють важливою якістю, вони значно знижують рівень шуму, а це гарантує Вам спокійну роботу, без відволікання і звичайно ж міцний сон. Якісні в деталях, вироблені на алюмінії збільшеної життєстійкості, все це дає можливість ролетам виконувати завдання з охорони, а також сприяти збереженню прохолодного клімату в жаркий час і тепла – у холодну.
Профілі роликової прокатки з наповнювачем покращують термічні і звукоізоляційні властивості ролети. Екструдований вид профілю захистить вас ще і від злому!

Ролети сталеві (захисні, противозламные)

Рольставні зі сталі (ролети), провадяться шляхом роликової прокатки на спеціалізованих станах. Ширина ламелей коливається від 75 до 115 мм Вага ― від 12 до 16 кг. м/кв.

Застосовуються для внутрішньої і зовнішньої установки на різних об'єктах, де поєднується фактор охорони з прозорістю. Тому деякі сталевого профілю походження робляться з отворами. Сталеві профілю пройшли довгий шлях, підтвердивши свою важливість у торговому і побутовому світі. Процес відкриття і закриття може бути ручним або електричним, все за вашим бажанням.

А з нашого боку, ми забезпечимо довгу роботу вашого обладнання та надамо гарантію!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner