Кошик
206 відгуків
+380 (50) 197-00-95
+380 (50) 302-41-94
вулиця Хоменка, 15, Черкаси, Україна
Є-груп - обладнання для успішного бізнесу
Залишити відгук

Морозильні ларі Juka

Морозиво – вже давно не тільки літні ласощі, воно перейшло в цілорічний десерт. Знаючи його популярність, практично усі торгові заклади включають його у свій асортимент. Для зберігання і демонстрації морозива застосовують спеціальні холодильні вітрини – горизонтальні морозильні ларі. Цей вид обладнання дозволяє, і зберігати товар і одночасно його демонструвати покупцям.

На ринку холодильного обладнання виділяються морозильні ларі бренду Juka. Ця фірма має власні виробничі потужності на Україні, постійно модернізує і покращує свої товари, має міжнародний сертифікат якості.

Компанія виробляє морозильні ларі Juka кількох типів з широким модельним рядом:

Морозильний лар Juka з гнутої формою скла – самий популярний тип цієї техніки. Основна перевага гнутого атермического скла – відсутність відблисків від освітлення або сонця, за рахунок чого поліпшується огляд розташованих морозильної камери продуктів. Такі скрині, в основному, використовуються як окремі торгові вітрини в невеликих торгових точках.

Морозильний лар Juka з прямим склом – один з найбільш затребуваних вітрин у великих супермаркетах. Він має велику місткість і досить зручний для самостійного вибору товару відвідувачами.

Морозильний лар Juka для прикассовых зон – ідеальне обладнання для невеликої площі, яке може розміщується біля кас торгового закладу;

Морозильний лар Juka для вагового морозива – можливість установки яскравого брендованого лайтбоксу робить це обладнання ідеальним для вуличних торгових точок.

Здвоєні морозильні ларі Juka бонети — один з найбільш вдалих варіантів для лінійної установки в торгових залах.

Окрім великого вибору, морозильні ларі Juka, мають високий кліматичний клас, який дозволяє використовувати це обладнання на відкритих вуличних майданчиках в умовах літньої спеки. Якісні матеріали, які використовуються в конструкції обладнання, їх економічність і зручність в експлуатації, дозволили морозильним ларям фірми Juka стати одними з лідерів не тільки українського ринку холодильного обладнання, але і ринку Європи.

Купуючи морозильні ларі Juka, покупець отримує сертифіковане обладнання (Укрсепро) європейської якості, гарантію виробника та сервісне обслуговування по всій Україні.

Ларі для заморозки з прямим і гнутим склом Juka (Юка), Польща

Компанія Юка, що виробляє різні види комерційних морозильних ларів (від ста літрового до 1000-го обсягу), володіє тривалою історією. Ідея виробництва морозильних скринь для торгівлі була втілена в 1988 році в Польщі.

Фірма Juka (Юка) активно розвивалася і вдосконалювала технології виробництва. Новим етапом розвитку стало відкриття в 2008 році заводу JUKA на території України. 

Е-груп є офіційним представником обладнання Юка, у нас ви зможете придбати та відремонтувати (придбати запчастини) ларі Yuka. 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner